Przejdź do głównej zawartości

Salon M&M / Salon Glamour 2

Czereśniowa 15, 62-067 Rakoniewice (Adres salonu w Kościanie: ul. Strzelecka 7)

Salon M&M oraz Glamour 2 to dwa punkty na mapie polskiej kosmetologii i fryzjerstwa, które każda z Pań powinna odwiedzić, jeśli chce profesjonalnie zadbać o zdrowie i urodę. W naszych salonach oferujemy kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne, regeneracyjne oraz stylizacyjne. To jednak nie wszystko! W naszych ofertach znajdą Państwo również profesjonalną opiekę trychologa, który zajmie się Państwa włosami z najwyższą starannością. Od badania skóry głowy po profesjonalne zabiegi fryzjerskie w jednym miejscu!
Zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty, w której zapewniamy między innymi profesjonalne zabiegi na twarz, ciało, dłonie i stopy oraz bogatą ofertę salonu fryzjerskiego. Połączenie profesjonalizmu i nowoczesnej technologii pozwoliło nam rozwinąć skrzydła, dzięki czemu dzisiaj możemy zaoferować zabiegi przynoszące spektakularne efekty.

Poniżej znajdą Państwo pełną listę oferowanych przez nasze salony zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich oraz będą Państwo mieli możliwość swobodnej rezerwacji wizyty w jednym z naszych gabinetów:
Salonie M&M, który znajduje się w Rakoniewicach przy ul. Czereśniowej 15, Osiedle Wygoda oraz Salonie Glamour 2, który mieści się w Kościanie przy ul. Strzelecka 7.
Serdecznie zapraszamy!