Salon La Visage - Opinie

Świętojańska 92/94, Gdynia
4.3
3 opinie

Opinie

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi. Paznokcie wyglądają ślicznie. Przedłużanie zostało wykonane szybko i w dobrej cenie. Do tego w trakcie bardzo sympatyczna rozmowa. Z uwagi na jakość, cenę oraz że mam blisko na pewno wrócę.

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  Najlepszy salon kosmetyczny w centrum Gdyni. Profesjonalna obsługa. Pani Bożena dostosowuje się do klienta pod każdym względem. Niejednokrotnie zdarzało się że otwierała salon wcześniej zebym mogła przed pracą zrobić sobie paznokcie. Jakość usługi rewelacja!! Paznokcie są robione szybko, profesjonalnie i bezboleśnie!! Trzymają się miesiąc!! Przy normalnym funkcjonowaniu i pracy!! Serdecznie polecam!! Ja do Pani Bozeny chodze od blisko roku. I od pierwszej wizyty u Niej nie chodzę.nigdzie indziej!!

 • BO
  3.0
  niezweryfikowany

  Wybrałam się do tego "salonu", aby wykonać paznokcie akrylowe. Pani kosmetyczka używała tak ostrego pilnika, że płytka po jednym przejechaniu była czerwona i piekąca. Akryl nakładała na formę. Dłonie nadal mnie bolą po jej mocnym uścisku. Po nałożeniu akrylu na jeden paznokieć poczułam mocne szczypanie. Zwróciłam pani uwagę, a ta powiedziała, że to akryl zasycha. Z każdym kolejnym paznokciem szczypało bardziej. Panie stwierdziła, że przesadzam. Nałożyła tak grubą warstwę akrylu, że piłowanie tego zajęłoby dłuższą chwilę - natomiast pani po prostu wolała to spiłować z ogromną siłą - na nic zdały się moje prośby o odrobinę delikatności. Dłonie mam nadal obolałe i czuję miejsca, w których pani ściskała moją dłoń (jestem odporna na ból, ale pani grubo przesadziła z siłą trzymania moich rąk oraz piłowania) wielokrotnie najechała tym ostrym pilnikiem na skórki co doprowadziło do krwawień (jest komentarz: o jej, to na pewno nie moja wina, a skórek!) Skórek żadnych nie posiadałam. Paznokcie są nadal bardzo grube, nierówne i krzywo spiłowane. Pani zrobiła mi akryle w 30minut! Jakby się spieszyła.. Zamiast się zrelaksować, marzyłam o końcu zabiegu. Teraz szukam kogoś kto mi to poprawi...