Salon Kosmetyki Naturalnej Goja Małgorzata Gałangowska - Opinie

Świdnicka 47/3, 50-028 Wrocław
4.8
4 opinie

Opinie

 • 5.0
  niezweryfikowany

  Gorąco polecam salon Goja. Nigdy jeszcze nie miałam tak dokładnie wykonanego zabiegu mikrodermabrazji diamentowej. Widać, że w salonie używane są kosmetyki wysokiej jakości. Bardzo szybko się wchłaniały i bardzo ładnie pachną :)
  Pani, która robiła mi zabieg mówiła, że bazuje na kosmetykach naturalnych.
  Nie dość, ze udało mi się skorzystać z promocji, to jeszcze efekty był zadziwiający!

 • AL
  4.0
  niezweryfikowany

  Polecam Salon Goja, będziecie mile zaskoczeni. Od lat korzystam z różnych gabinetów ale dawno nie byłam tak zadowolona z obsługi. Pani Małgosia nie jest jeszcze zmanierowana i ma duże chęci do pracy, która jest jej pasją.

 • KL
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam Salon Kosmetyki Naturalnej Goja ze względu na profesjonalną i miłą obsługę oraz stosowane naturalne kosmetyki, które w moim przypadku sprawdziły się w stu procentach nie powodując podrażnień.

 • KL
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam Salon Kosmetyczny Goja. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Klimat kameralny, sprzęt nowiutki, indywidualne podejście do klienta. Pani Kosmetyczka dołożyła wszelkich starań, aby mnie usatysfakcjonować. Ceny są naprawdę niskie w porównaniu do konkurencji, a jakość zabiegu w żaden sposób na tym nie traci. Mam wrażenie, że nawet bardziej się Pani starała ze względu na to, że jest to nowy salon i nie ma tzw. masówki. Super! Na pewno zostanę stałą klientką !