salon kosmetyczny - Opinie

Osmeckiego 23a/7, 35-506 rzeszow
4.0
4 opinie

Opinie

 • NI
  2.0
  niezweryfikowany

  Trzeba zacząć od tego, że długo zastanawiałam się czy dodać komentarz, ale uznałam, że warto aby kolejne ewentualne klientki wiedziały jak zostaną potraktowane. Otóż umówiłam się na zabieg przedłużania rzęs na godz 15 a poproszona do zabiegu zostałam po 15:30. "Kosmetyczka" najpierw przez dobre 15-20 min kleiła mi oczy (dolną powiekę) zupełnie ignorując fakt, że mocne światło prosto w oczy powoduje dość mocne łzawienie...później kleiła te rzęsy przez ok 1,5 h po czym stwierdziła, że "klej jej się nie klei". Przypomnę, że umawiałam się na zabieg 3 tyg wcześniej a nie z dnia na dzień. Po wszystkim zamiast przeprosić usłyszałam ripostę, że ona też nie raz wychodziła niezadowolona jako klientka. Muszę też dodać, że efekt końcowy był tragiczny. Miałam mocno podrażnione okolice oczu, dostałam jakiejś wysypki, którą co tu dużo mówić ciężko było ukryć. Generalnie mocno NIE POLECAM!

 • KI
  5.0
  niezweryfikowany

  Hmm trochę mnie to zdziwilo co piszesz ponieważ długo szukałam naprawdę dobrej kosmetyczki i wkońcu znalazłam:) Fakt może na starym miejcu (teraz kosmetyczka przeniosła się do innego ślicznego lokalu) nie było tam pięknie ale zawsze bardzo czysto i na co zawsze zwracam uwagę to to, że za każdym razem kiedy coś mi robiła chociażby brwi to myła i dezynfekowała ręce co w ŻADNYM SALONIE TEGO NIE ROBIĄ

 • BE
  4.0
  niezweryfikowany

  Ja osobiście nie jestem zadowolona z kosmetyczki ponieważ w salonie panują spartańskie warunki. Na maniciure kosmetyczka wyciągnęła cążki z kosmetyczki zawinięte w chusteczkę, wyglądały na niezdezynfekowane, a na dodatek zostałam skaleczona. Nigdy więcej tam nie pójdę, zupełny brak profesjonalizmu.

 • AS
  5.0
  niezweryfikowany

  Ja bardzo polecam ten Gabinet bo rzeczywiście kosmetyki są naturalne, na koniec zabiegu kosmetyczka zaproponowała mi krem, który sama robi i powiem, że jest świetny ponieważ mam problemową cerę ciężko było mi znaleźć dobry krem. Jako jedyna robi permanentne malowanie rzęs naprawdę super efekt. Ogólnie bardzo miła i obeznana kobietka tam pracuje.