Salon Kosmetyczny Studio Urody mgr Renaty Skarbek - Opinie

ul. Wyszyńskiego 6, Toruń
4.7
7 opinii

Opinie

 • ZK
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam Salon Kosmetyczny Renaty Skarbek. Miałam wykonany makijaż permanentny kreski górnej oka. Pani Renata jest kompetentną osobą i dba o szczegóły. Makijaż wykonany profesjonalnie. Gabinet kosmetyczny jest czysty i przytulny.

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Witam wczoraj miałam wykonany makijaż permanentny ust u Pani Renaty Skarbek. Jestem bardzo zadowolona . Profesjonalna i miła obsługa. W salonie wręcz sterylnie . Kilka lat wcześniej miałam wykonany permanentny oczu a dokładnie kreski górnej i dolnej i powiem szczerze że Pani Renata jestem profesjonalistka . Szczerze wszystkim polecam .

 • NK
  4.0
  niezweryfikowany

  Pani Renato ma Pani niekompetentnych pracownikow,którzy nie znaja sie na robocie. Mama ostatnio byla na pedicure. Od zawsze walczy z grubą pękająca skóra na piętach. Kosmetyczka zaczęła zabieg od paznokci czego mama wg nie chciala. Caly zabieg był robiony na sucho i przy użyciu tylko i wyłącznie tarki. Mama proponowała żeby ściąć naskórek ale otrzymala odpowiedz ze takich rzeczy juz sie nie stosuje. Efekt zabiegu był ŻADEN! Jak weszla tak wyszła z takimi samymi stopami z rada ze zabieg powinna powtórzyć zabieg 3-4 razy zeby bylo widać efekt! I propozycja kupienia kremu za 70zł. Zabieg kosztował 65 zł plus drugie tyle za poprawke u konkurencji. NIE POLECAM

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Makijaż permanentny wykonany bardzo dobrze przez panią Renatę Skarbek, jestem w 100% zadowolona. Polecam ten salon kosmetyczny ze względu na solidnie wykonywane zabiegi i miła obsługę

 • KL
  4.0
  niezweryfikowany

  Wybrałam się na regulację brwi oraz henne. Już po kilku godzinach mogłam przyjść na wizytę. Niestety, wychodząc wyglądałam jak czarownica z grubymi, mega czarnymi brwiami. Po kilku minutach szorowania na szczęście zaczęły wyglądać całkiem przyzwoicie.

  Ostatnio za to wybrałam się do innego salonu, w którym pani cuudnie mi zrobiła brwi (świetne wyregulowanie+ naprawdę odpowiedni kolor).

 • EM
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo polecam salon Pani Skarbek. Już drugi raz zdecydowałam się na makijaż permanentny brwi w tym salonie i jestem bardzo zadowolona. Brwi wyszły są równiutkie piękne- idealne. Do tego salon bardzo czysty i zadbany a obsługa przesympatyczna. Polecam!

 • ZK
  5.0
  niezweryfikowany

  Miła kompetentna obsługa. Pracują tam pasjonaci rzetelnie podchodzący do swojej pracy. Robiłam tam makijaż permanentny ust i jestem bardzo zadowolona z efektu. Poczułam się jak wyjątkowa osoba, wyszłam super zrelaksowana. Przede wszystkim jest czysto i higienicznie!! Gorąco polecam.