Salon Kosmetyczny SolaYa - Opinions

oś. Piastów 65 Lok U8 b, 31-623 Kraków
4.4
9 opinii

Opinie

 • GO
  4.0
  niezweryfikowany

  Od lipca regularnie przychodziłam na hybrydy. Podczas drugiej wizyty zapytałam się, co się dzieje z moimi paznokciami - zmienił się kształt na łożysku. Usłyszałam, że to nic takiego. Podczas kolejnych wizyt zmiany były widoczne na innych paznokciach oraz pojawiły się przebarwienia. Usłyszałam, że mechanicznie uszkodziłam sobie paznokcie , ponieważ miałam za długie - skracać i dojdą do siebie . Założony IBX i znów hybryda. Zaniepokojona poszłam do innego punktu na zdjęcie. Wszystkie użyte narzędzia wylądowały w koszu a zatroskana i zaniepokojona Pani wysłała mnie w trybie natychmiastowym do dermatologa. Diagnoza - drożdżyca na 9 paznokciach !!!!
  Poszłam do salonu już z diagnozą i pokazałam Pani paznokcie. Usłyszałam - ojej .. załóżmy jeszcze raz IBX i paznokcie dojdą do siebie. Jak powiedziałam, że jestem po wizycie u dermatologa usłyszałam jedynie - to nie u Nas, wszystko jest sterylne i jednorazowe, zdarza się, przeleczy się Pani 3 tygodnie i zapraszamy z powrotem.. zapytałam się , Jak żadna z Pan przez 3 miesiące nie zauważyła choroby i kontynuowała zakładanie hybryd. Nie usłyszałam odpowiedzi. Uważam, że Panie nie powinny zajmować się paznokciami. Jak można nie zauważyć takich zmian i proponować kolejne zabiegi . Jestem po kontroli u lekarza- w trakcie drugiego miesiąca kosztownego leczenia i czeka mnie kuracja minimum do końca lutego. Chciałam mieć na Święta i Nowy Rok zadbane dłonie to mam .. lakier przeciwgrzybiczy i kurację tabletkami.

 • IG
  5.0
  niezweryfikowany

  Gorąco plecam! Pani Ania to super profesjonalistka, potrafi zdiagnozować problem i zaproponować rozwiązanie! Zawsze uśmiechnięta i bardzo profesjonalna! Salon świetnie wyposażony i ładnie urządzony! Najwyższa klasa!

 • II
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo miła obsługa. Bardzo profesjonalne podejście.
  Bardzo gorąco polecam.

 • MO
  5.0
  niezweryfikowany

  Perfekcja pod każdym względem miła profesjonalna obsługa, cala masa zabiegów polecam próżniowa mezoterapia igłowa vital injector 2 bez bólu bez problemów efekt piorunujący i laser . Ceny rewelacja !

 • BA
  5.0
  niezweryfikowany

  Baaaardzo miła obsługa. Zabiegi wykonywane są delikatnie z dbałością o komfort klienta. Gabinet przytulny można się w nim zrelaksować i odpocząć. Ceny również przystępne. Gorąco polecam

 • EL
  1.0
  niezweryfikowany

  nikomu nie polecam tzw. promocji w gabinecie Solaya oszczedność na produktach, szybko, malo dokladnie nastawienie na zysk a nie jakość np.Mikrodermabrazja za 59 zł,

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam.Miła obsługa.Pełne zadowolenie z zabiegów,które mi pomogły.Zostałam douczona jak dbać o skóre ;-)

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo mila obsluga i profesjoanlne podejscie:0 sliczny salonik:)

 • JA
  5.0
  niezweryfikowany

  Gorąco polecam prawdziwi profesjonaliści.