Estetyka Piaseczno, Podologia, Kosmetyka, Masaże

Przejdź do głównej zawartości

Estetyka Piaseczno, Podologia, Kosmetyka, Masaże

Henryka Sienkiewicza 6, 05-500 Piaseczno

Zabieg na twarz odżywczy, MONOI– FACE SPA Dr Irena Eris

  • Zabieg na twarz odżywczy, MONOI– FACE SPA Dr Irena Eris 75 min
    230 zł

Ekskluzywny zabieg odżywczy polecany do cer dojrzałych, suchych oraz z oznakami starzenia. Dzięki zastosowaniu nowatorskich preparatów Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL – zabieg gwarantuje spektakularne efekty potwierdzone badaniami w Centrum Naukowo – Badawczym Dr Irena Eris..

Na początku zabiegu, po zmyciu i demakijażu, wykonywany jest peeling enzymatyczny, który doskonale oczyszcza skórę i przygotowuje ją do dalszych czynności pielęgnacyjnych.

Kolejnym etapem jest POBUDZAJĄCY MASAŻ. Na twarz, szyję i dekolt nakładana jest specjalna odżywcza maska z olejem Monoi. Na zakończenie nakładana jest dobrana do indywidualnych potrzeb skóry maska: ALGAE EXTRACT lub MODELING MASK. Mają one działanie rewitalizujące, liftingujące oraz wzmacniają działanie preparatów nakładanych we wcześniejszych etapach zabiegu.

Monoi to unikalny olej wywodzący się z wyspy Tahiti, produkowany według ściśle określonej procedury. Stanowi połączenie dwóch, składników:ekstraktu z kwiatu gardenii tahitanskiej i oleju kokosowego. Jest bobaty w kwasy tłuszczowe i witaminę E.

Wzmacnia barierę lipidowąskóry i chroniprzed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

EFEKTY ZABIEGU:

głębokie odżywienie skóry

uzupełnienie niedoboru lipidów

poprawa wyglądu cery

zmniejszenie widoczności zmarszczek i bruzd

poprawa elastyczności