Salon kosmetyczny, podologiczny Estetyka Piaseczno

Henryka Sienkiewicza 6, 05-500 Piaseczno

Pedicure kosmetyczny

 • z odżywką 60 min
  85 zł
  Rezerwuj
 • z malowaniem lakierem 75 min
  90 zł
  Rezerwuj
 • z hybrydą 90 min
  120 zł
  Rezerwuj
 • opracowanie paznokci i malowanie lakierem (półpedicure) 30 min
  50 zł
  Rezerwuj
 • opracowanie paznokci i malowanie lakierem hybrydowym (półpedicure) 45 min
  70 zł
  Rezerwuj
 • malowanie paznokci lakierem hybrydowym(bez pedicure) 30 min
  40 zł
  Rezerwuj
 • malowanie paznokci lakierem (bez pedicure) 30 min
  40 zł
  RezerwujPedicure klasyczny z odżywką


Pedicure klasyczny z odżywką to zabieg łączący aromatyczną kąpiel stóp, usunięcie skórek, skrócenie i opiłowanie paznokci, usunięcie zrogowaciałego naskórka ze śródstopia, palców i pięt przy użyciu wysokiej jakości frezarki z pochłaniaczem pyłu z jednorazowymi końcówkami , malowanie paznokci odżywką oraz nałożenie kremu.


Zabieg odbywa się na wysokiej jakości wygodnym i ergonomicznym fotelu z podnóżkami pozwalającym klientce na relaks i wypoczynek.
Pedicure klasyczny z malowaniem lakierem


Pedicure klasyczny z malowaniem lakierem to zabieg łączący aromatyczną kąpiel stóp, usunięcie skórek, skrócenie i opiłowanie paznokci, usunięcie zrogowaciałego naskórka ze śródstopia, palców i pięt przy użyciu wysokiej jakości frezarki z pochłaniaczem pyłu z jednorazowymi końcówkami , malowanie paznokci lakierami OPI lub Vinylux oraz nałożenie kremu.


Tajemnicą niezwykłej trwałości naszego pedicure (3 do 4 tygodni) są stosowane przez nas wyjątkowo dobre podkłady oraz utwardzacze do lakieru.


Zabieg odbywa się na wysokiej jakości wygodnym i ergonomicznym fotelu z podnóżkami pozwalającym klientce na relaks i wypoczynek.


Pedicure klasyczny z malowaniem lakierem hybrydowym


Pedicure klasyczny z malowaniem lakierem hybrydowym to zabieg łączący aromatyczną kąpiel stóp, usunięcie skórek, skrócenie i opiłowanie paznokci, usunięcie zrogowaciałego naskórka ze śródstopia, palców i pięt przy użyciu wysokiej jakości frezarki z pochłaniaczem pyłu z jednorazowymi końcówkami, peeling , malowanie paznokci lakierami hybrydowymi kolekcji Gelish Harmony, Victoria Vinn, Semilac, oraz nałożenie kremu.


Trwałość pedicure hybrydowego do 4 – 5 tygodni.


Proponujemy Państwu do wyboru przeszło 60 kolorów lakierów hybrydowych w tym najnowsze kolekcje sezonowe.
Zabieg odbywa się na wysokiej jakości wygodnym i ergonomicznym fotelu z podnóżkami pozwalającym klientce na relaks i wypoczynek.Zabiegi w naszym gabinecie są w 100% bezpieczne. Wszystkie narzędzia tnące poddawane są medycznej sterylizacji w autoklawie. Stosujemy środki do dezynfekcji marki Ecolab, wszystkie ręczniki, folie do brodzika, klapki, separatory są jednorazowe.
Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.