Salon kosmetyczny, podologiczny Estetyka Piaseczno

Henryka Sienkiewicza 6, 05-500 Piaseczno

Makijaż permanentny, metoda Long-Time-Liner

 • dopigmentowanie po roku od wykonania makijażu 45 min
  200 zł
  Rezerwuj
 • brwi metodą cieniowania 120 min
  720 zł
  Rezerwuj
 • brwi metodą włoskową 120 min
  960 zł
  Rezerwuj
 • kontur ust 120 min
  560 zł
  Rezerwuj
 • kontur ust z wypełnieniem 120 min
  960 zł
  Rezerwuj
 • kreska dekoracyjna 120 min
  720 zł
  Rezerwuj
 • kreska dolna 90 min
  360 zł
  Rezerwuj
 • kreska górna 90 min
  480 zł
  Rezerwuj
 • rozświetlenie ponad konturem ust 60 min
  200 zł
  Rezerwuj
 • dopigmentowanie 60 min
  1 zł
  Rezerwuj

Makijaż permanentny brwi


Metoda cieniowania polega na wykonaniu takiego makijażu, który sprawia wrażenie cienia pod brwiami. Doskonale uzupełnia optycznie braki włosków. Sprawia, że brwi stają się wyraziste, pełniejsze i kształtne. Zawsze na początku linergistka po ustaleniu twoich oczekiwań rysuje kształt brwi, który będzie cię zadowalał. Następnie przystępuje do pigmentacji. Makijaż wykonany metodą cieniowania nie jest płaski i jednorodny, ale zapewnia naturalny wygląd i podkreślenie łuków brwiowych. Brwi wykonane metodą cieniowania dają efekt, którym możesz się cieszyć przez około dwa lata.


Metoda włoskowa polega na rysowaniu wielu malutkich linii imitujących włoski, tworząc w ten sposób złudzenie optyczne naturalnych włosów. Metoda ta pozwala na zagęszczenie rzadkich brwi, lub uzupełnienie ich ubytków. Daje niezwykle naturalny efekt. Jest również doskonałą propozycją dla Pań, które straciły brwi np. w wyniku przyjmowanej chemioterapii. Makijaż permanentny metodą włoskową powinien być odświeżany co około 7-8 miesięcy dla utrzymania nienagannego efektu.Makijaż permanentny ust ( kontur, kontur z wypełnieniem)


Jest on gwarancją znakomitego wygląd ust niezależnie od sytuacji i warunków. Będzie odporny na wszelkie czynniki zewnętrzne oraz na ścieranie.
Makijaż permanentny ust pozwoli także na korektę ich kształtu. Gdy są zbyt małe, za duże lub niesymetryczne, czy też ich linia jest nieregularna, możliwe jest poprowadzenie ich kształtu tak, by usta były symetryczne i o zadowalającej wielkości.


Dysponujemy różnymi kolorami wysokiej jakości barwników. Pozwoli to na dobranie barwy ust, w której będziesz się czuła najlepiej.


Makijaż permanentny oczu


Kreska górna, zagęszczenie linii rzęs


Jest to propozycja dla pań, które na co dzień nie noszą mocnego makijażu, ale chcą by ich spojrzenie nabrało głębi, a rzęsy wyglądały na zagęszczone i przyciemnione. Makijaż tego typu cechuje naturalny, subtelny wygląd. Dla spotęgowania efektu polecamy również wykonanie makijażu permanentnego dolnej kreski oka.


Kreska górna – dekoracyjna


Sprawi on, że twoje spojrzenie będzie wyraźnie podkreślone poprzez widoczną kreskę, podobną do tej, którą zwykle maluje się linerem. Tak wykonany makijaż optycznie powiększy twoje oczy i zagęści linię rzęs, a spojrzeniu doda głębi. Dla spotęgowania efektu polecamy również wykonanie


Kreska dolna


Kreska dolna oczu jest zwykle uzupełnieniem do makijażu kreski górnej. Pozwala na dopełnienie efektu powiększenia optycznego oka i nadania mu większej głębi spojrzenia.Przeciwwskazania do zabiegu:


Pamiętaj, że zabiegi te jak każdy inny ma kilka przeciwwskazań. Zapoznaj się z ich listą poniżej. Przed zabiegiem bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie brwi, ust oraz skóry wokół nich. Sugerujemy na miesiąc przez zabiegiem odstąpić od depilacji lub regulacji brwi, tak by odrosły one do swojego pierwotnego kształtu. To pomoże linergistce w dobraniu najlepszego dla ciebie kształtu. Zadbaj także o kondycję skóry wokół brwi. Powinna być nawilżona i gładka. Możesz w tym celu wykonać na kilka dni przed zabiegiem peeling i nałożyć maseczkę nawilżającą. Koniecznie codziennie nakładaj na tę okolicę dobrej jakości krem. Jeżeli masz duży problem z rogowaceniem skóry i nie jesteś w stanie sama jej wygładzić i odżywić, możesz zgłosić się do kosmetyczki na wykonanie zabiegu kawitacji lub mikrodermabrazji, najlepiej 2- 3 razy przed zabiegiem. Odpowiednio przygotowana skóra powoduje, że pigment lepiej się przyjmuje, a makijaż zachowuje większą trwałość.


Zabieg wykonywany jest przez dyplomowaną linergistkę Long-Time-Liner, przy użyciu najwyższej klasy niemieckiego sprzętu i barwników tej firmy. Gwarantuje to najwyższy poziom wykonania, trwałość i bezpieczeństwo. Zabieg odbywa się w higienicznych warunkach, z zastosowaniem jednorazowych igieł i innych materiałów. Specjalistka stosuje również preparaty zwiększające komfort i ograniczające nieprzyjemne odczucia podczas zabiegu.
Tuż po zabiegu okolica zabiegu będzie trochę opuchnięta i zaczerwieniona, a kolor mocniejszy niż po późniejszym wygojeniu. Jednak opuchlizna ustąpi w ciągu kilku godzin, a po około tygodniu brwi, usta osiągną swój docelowy wygląd i barwę.


Należy pamiętać, że okolica poddana makijażowi permanentnemu wymaga po zabiegu szczególnej pielęgnacji. Powinna być delikatnie myta i osuszana oraz pielęgnowana zaproponowanymi przez linergistkę preparatami. Do demakijażu stosuj delikatne preparaty, koniecznie bez mydła lub po prostu wodę. Nie pocieraj makijażu, nie skub go, a najlepiej w ogóle nie dotykaj, aż do czasu zagojenia. Powinnaś też zrezygnować z opalania, sauny, basenu, zabiegów SPA oraz zabiegów na twarz. Zasady te są bardzo istotne, gdyż wpływają bezpośrednio na jakość i trwałość makijażu.
UWAGA! Jeśli nie zastosujesz się do wyżej wymienionych zasad oraz zaleceń linergistki, na brwiach mogą powstać odbarwienia lub przebarwienia.


Makijaż permanentny zawsze wymaga wykonania tzw. poprawki czyli kolejnego zabiegu wliczonego w cenę. Pozwala on na uzupełnienie brakującego pigmentu oraz nadanie ostatecznego kształtu i idealnej barwy. Tylko wtedy makijaż jest pełnowartościowy i nabiera zdecydowanej trwałości.


Po całkowitym wygojeniu skóry pamiętaj o jej pielęgnacji. Nie zapominaj o nawilżaniu i odżywianiu skóry wokół brwi. Unikaj także opalania tej okolicy i nie stosuj mocnych peelingów. Wychodząc na słońce, stosuj kremy z wysokim filtrem. Ciesz się wspaniałym efektem przez długi czas.


Przeciwwskazania: • infekcja bakteryjna lub wirusowa


 • aktywna opryszczka


 • cukrzyca


 • aktywna łuszczyca


 • ciąża


 • jeśli w ciągu ostatnich dwóch tygodni wykonywałaś ostrzykiwanie twarzy kwasem hialuronowym lub botoxem


 • przyjmowanie leków sterydowych


 • zły stan naskórka ust - znaczne wysuszenie, spierzchnięcie
P { margin-bottom: 0.21cm; }H2 { margin-bottom: 0.21cm; page-break-after: avoid; }H2.western { font-family: "Times New Roman", serif; font-size: 18pt; font-weight: bold; }H2.cjk { font-family: "Arial Unicode MS"; font-size: 18pt; font-weight: bold; }H2.ctl { font-family: "Arial Unicode MS"; font-size: 18pt; font-weight: bold; }H3 { margin-bottom: 0.21cm; page-break-after: avoid; }H3.western { font-family: "Times New Roman", serif; font-size: 14pt; font-weight: bold; }H3.cjk { font-family: "Arial Unicode MS"; font-size: 14pt; font-weight: bold; }H3.ctl { font-family: "Arial Unicode MS"; font-size: 14pt; font-weight: bold; }STRONG { font-weight: bold; }


Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.