Salon Kosmetyczny "Perła" - Opinie

Naftowa 14, 41-200 Sosnowiec
4.4
5 opinii

Opinie

 • EK
  2.0
  niezweryfikowany

  Pani Monika tj.wlascicielka nastawiona tylko na zyski nie znosi krytyki ceny jak z kosmosu o połowę taniej można wykonać usługi w wielu profesjonalnych salonach i z kulturą na niebo wyższym poziomie.

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Odwiedziłam już wiele salonów kosmetycznych w Sosnowcu i dopiero w "Perle" odnalazłam to czego szukałam. Zabiegi wykonane profesjonalne na dobrych kosmetykach. Pani Monika ewidentnie kosmetyczka z powołania i z nieprzeciętną wiedzą. Jeżeli szukacie profesjonalnego salonu kosmetycznego to polecam "Perłę"

 • FU
  5.0
  niezweryfikowany

  Do salonu "Perła" trafiłam trochę z ciekawości - zachęcona przyjemną stroną internetową. Jestem naprawdę mile zaskoczona poziomem czystości i higieny w trakcie wykonywania zabiegów, mając porównanie z innymi - renomowanymi - miejscami w okolicy. Wykonałam manicure i pedicure - oba zrobione na wysokim poziomie, a Pani przy mnie otwierała narzędzia, które były wysterylizowane. Profesjonalny autoklaw, który Pani ma w gabinecie zabezpiecza przed zakażeniem wirusami czy też grzybicą przeniesioną od innej klientki - także spokojnie poddałam się zabiegom. Zostały one wykonane na wysokiej jakości produktach, nie trzeba było się upominać o nałożenie bazy czy topu utwardzającego. Jestem mile zaskoczona taką prawdziwą "Perełką" :) wśród sosnowieckich salonów kosmetycznych. Polecam!

 • KL
  5.0
  niezweryfikowany

  Umówiłam się w Salonie Perła na zabieg nawilżający. Cena średnia 150 zł, choć w skład zabiegu wchodziły 3 maski, serum a i masaż na początek zabiegu. Wystrój bardzo ładny nawet powiem trochę ekskluzywny. Kosmetyczka ewidentnie z dużą wiedzą. Zgadzam się z poprzednią opinią o higienie. Widać, że dziewczyna sterylizuje wszystkie narzędzie zupełnie jak u dentysty:)

 • RE
  5.0
  niezweryfikowany

  Odwiedziłam Salon Kosmetyczny "Perła" wykonując zabieg manicure hybrydowy. Wielki plus za bezpieczeństwo i higienę. Wszystkie narzędzia otwierane w mojej obecności i wysterylizowane. Ceny bardzo przystępne. 45 zł za manicure hybrydowy Orly uważam za cenę nie wygórowaną.