Salon kosmetyczny Perfect ul.Pilsudzkiego 56 A - Opinie

Piłsuckiego 56a , 27-200 Starachowice
5.0
5 opinii

Opinie

 • MI
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Kinga to profesjonalistka w tym co robi. Zawsze jestem bardzo zadowolona po wizycie i każdym zabiegu kosmetycznym. Polecam wszystkim Paniom, które chcą zadbać o swój wygląd. Pani Kinga to miła i ciepła osoba, która sprosta najbardziej wymagającej klientce ;)

 • DO
  5.0
  niezweryfikowany

  Poznałam Panią Kingę niedawno - natrafiłam na jej zakład wracając z zakupów postanowiłam wejść i spytać o ceny i zostałam pozytywnie zaskoczona promocjami które proponuję i na jakich kosmetykach pracuję okazało się że są to najlepszej jakości.Postanowiłam zapisać się na zabieg mikrodermabrazję z maskami + zabieg maniciure. Zabieg wykonany był bardzo dokładnie ,estetycznie i na wysokim poziomie.Powiem szczerze odeszłam od mojej wieloletniej kosmetyczki i przeszłąm do Pani Kingi.

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Salon robi wrażenie. obsługa, wyposażenie i klimat na najwyższym poziomie ;)Zabiegi ktore wykonuje Pani Kinga sa bardzo starannie i dokładnie zrobione. Polecam skorzystanie z zabiegu mikrodermabrazji :)

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Kompetentna obsługa i bardzo wysoka jakość usług. Korzystam z tego gabinetu i pewnie tak dalej będzie. Miejsce godne polecenia.
  Polecam !!!

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Goraco polecam ten salon.