Salon Kosmetyczny NATALIA

Grunwaldzka 35, 37-700 Przemyśl

Szukasz sprawdzonego gabinetu kosmetycznego w Przemyślu? Zobacz, co może zaoferować salon Natalia. W jego ofercie znajdziesz różnorodne zabiegi kosmetyczne, takie jak depilacja woskiem, manicure i pedicure, odżywiające i rewitalizujące zabiegi na twarz, stylizację brwi i rzęs czy manualne oczyszczanie twarzy. Można tu również zadbać o piękno za pomocą zabiegów takich jak m.in. sonoforeza, mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, mezoterapia mikroigłowa czy peelingi chemiczne kwasami firm PEEL MISSION. Warto zaznaczyć, że specjalnością salonu jest artystyczna stylizacja paznokci, które mogą zostać pokryte pięknymi, ręcznie malowanymi wzorami.

W salonie Natalia dostępna jest także usługa medycznego przekłuwania uszu metodą Blomdahl, która świetnie sprawdza się zwłaszcza w przypadku dzieci. To innowacyjna technika, która pozwala na przekłucie obu uszu jednocześnie, dzięki czemu redukuje stres związany z zabiegiem. Przekłuwanie odbywa się za pomocą dwóch pistoletów oraz bezpiecznych kolczyków wykonanych z tytanu medycznego lub plastiku medycznego.

Wszystkie zabiegi w salonie Natalia wykonywane są w relaksującej, kameralnej atmosferze. Do dyspozycji Klientów oddany został gabinet urządzony w jasnych, przyjaznych kolorach.

Zapraszamy na wizytę!

Kosmetyczka
Paznokcie

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych
  • Dostępne dla niepełnosprawnych
  • Internet (Wi-Fi)
  • System komentarzy
  • Rezerwacja natychmiastowa
Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.