Salon Kosmetyczny MonaElisa

Pl.Kościuszki 5, 50-029 Wrocław

Profesjonalne zabiegi kosmetyczne, a także profesjonalna obsługa czeka na Ciebie w Salonie kosmetycznym MonaElisa.
Gabinet kosmetyczny mieści się w centrum Wrocławia przy pl. Kościuszki 5, jest do niego dogodny dojazd jak a także parking dla wygody naszych klientów. W salonie przygotowaliśmy dla Państwa szereg zabiegów na twarz ciało oraz dłonie z najwyższej półki. Zabiegi jakie świadczymy to miedzy innymi peeling kawitacyjny, oczyszczanie manualne, depilacja, mezoterapia igłowa, mezoterapia bezigłowa, kwasy owocowe, mikrodermabrazja, szereg masaży relaksacyjnych, ponad to w naszym salonie kosmetycznym świadczymy takie zabiegi jak Botox oraz bardzie popularne jak Endermologia ciała jeden z najskuteczniejszych zabiegów poprawiających miedzy innymi naszą talię, będący skuteczną metoda w walce z cellulitem.
Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej lub naszego punktu we Wrocławiu.

5.0
1 opinia

Opinie

  • AN
    5.0
    niezweryfikowany

    Bardzo polecam korzystanie z usług p. Natalii, do której chodzę już od roku. Świetna robota, miła atmosfera, wspaniały efekt :) Regularnie korzystam z różnych usług ( manicure, pedicure, endermologia) i za każdym razem jestem bardzo zadowolona :) Warto skorzystać z pomocy p. Elizy :))

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.