Salon kosmetyczny MAyLI Joanna Jankowska - Opinions

ul.Główna 20A, 18-210 Szepietowo
5.0
3 opinie

Opinie

 • PI
  5.0
  niezweryfikowany

  Witam wszystkie panie , jak wiadomo nie ma kobiety idealnej wiec trzeba korzystać z pomocy tak wspaniałych osób jak kosmetyczki . W Salonie MAyLI korzystałam z zabiegów zarówno na twarz i ciało i ze wszystkich jestem w 100% zadowolona , dlatego z całą odpowiedzialnością mogę polecić ten zakład wszystkim paniom szukającym dobrej kosmetyczki , P. Asia jest fantastyczną osoba oddającą całe serce swojej pasji , krótko mówiąc Wielki Talent ( prześliczne wzorki na paznokciach, makijaż ....bosko się wyglada ) , ceny dostępne dla każdego i wspaniałe zabiegi proponowane przez zakład . Polecam gorąco ,!!!!!! Wystarczy iść raz żeby samemu się przekonać że warto !!!!! Pozdrawiam

 • S;
  5.0
  niezweryfikowany

  Salon kosmetyczny MAyLI to mój wybór - świadomy i dobrowolny. Od 4 lat - regularnie korzystam z dobrodziejstw oferowanych przez MAyLI. Skorzystałam z wielu propozycji - "od stóp do głów" i wracam tam z ogromną przyjemnością. Staranność, dokładność, profesjonalizm to tylko niektóre atuty tego miejsca. Pani Asia dużo wie i dużo potrafi, a co najważniejsze pokazuje to w praktyce. Miła atmosfera + miłe towarzystwo + dobra robota= zadowolony klient. Polecam :)

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo profesjonalna i przemiła obsługa. Wspaniała atmosfera, a każdy klient może być pewien, że zostanie potraktowany całkowicie indywidualnie. Szeroka oferta zabiegów, a przy tym atrakcyjne ceny. Gorąco polecam!