Salon Kosmetyczny Elegancja Ewa Stankowska - Opinie

mmmmmmmmmmm, 00-000 Wrocław
4.0
10 opinii

Opinie

 • NI
  1.0
  niezweryfikowany

  Mało profesjonalnie i trochę pechowo.
  Kupiłam kupon na gruperze, byłam umówiona na dzisiaj na godz. 16, zadzwoniła Mama klientkai i odwołała wizytę - przesunęła na za miesiąc, bo córka chora.
  Abstrahuję od tego, że wyjeżdzam jutro na urlop i chciałam to wykorzystać przed, a teraz na szybko muszę szukać zastępczego rozwiązania.
  Jednak po przeczytaniu opinii tu zamieszczonych - nie zaluje, ze tam nie pojde.
  Nie polecam i brak mi wyrozumialosci dla takich sytuacji.

 • JO
  2.0
  niezweryfikowany

  Sam zabieg "jak bądź", ale czekałam!!! godzinę, na dzień przed uroczystością (zależało mi bardzo, bo o godz 13:00 już nie załatwię niczego, żeby mieć ładne paznokcie), skuszona niską ceną kuponu, niestety pierwszy i ostatni raz tam poszłam. Gdy wybił mój czas, weszłam do gabinetu zapytać czy mogę wejść, w środku 3 panie- nie chwileczkę, to czekam jedna z pań wyszła, dwie pozostają nadal, po pół godz, pytam znowu, oj bo mam malutkie opóźnienia, bo kolega klientki podesłał, bo to przysługa, bo.... Po godzinie wściekała już weszłam, ale no cóż-muszę. Panie wyszły, moja kolej. Dość, żę trwało to znowu kupę czasu, a już straciłam tyle na czekaniu, pani zrobiła mi paznokcie w różnych kształtach, bo nie ma wprawy w robieniu kwadratów, ciągłe opowieści o życiu kosmetyczki, jej rodziny, wypytywanie o moje, które nie skończyły się nawet po mojej informacji, że nie mam ochoty opowiadać o życiu osobistym, bo pani nawet nie znam.
  Więcej się tam na 100% nie pojawię, nie warto tracić czasu i pieniędzy.
  Na plus TYLKO ładnie urządzony salonik.

 • 5.0
  niezweryfikowany

  Jestem zadowolona z manualnego oczyszczania twarzy. Zapłaciłam 29zł kupiłam: bon na cupponie.
  Kosmetyczka posiada wszystkie: dyplomy, jest profesjonalna i posiada pozytywną opinię sanepidu z roku 2014. Używa profesjonalnych kosmetyków, a nie kremów za 5zł z dziadowskiej firmy.
  Salon posiada pozytywną opinię sanepidu z 2014 roku, więc mam pewność ,że wszystkie sprzęty i narzędzia zostały wydezynfekowane.
  Najlepiej nie oczyszczać nałożyć tonę pudru na twarz i wypryski przykryte, zamaskowane.
  Pani ,która była na zabiegu pedicure ,była nie zadowolona mogła napisać reklamację i poprosić o zwrot gotówki i nr polisy ubezpieczeniowej Pani Ewy, jestem pewna ,że posiada tak ową. Chyba została niemal , że zrzucona z fotel ,bo weszła na łóżko kosmetyczne w brudnych butach(na czysty ręcznik),bez obrazy. Nie wiem jak było? i to nie moja sprawa!
  Jestem pewna ,że Pani Ewa nie wpisuje tych pozytywnych opinii sobie sama. Robią to jej stałe klientki takie jak , koleżanki.. a czy ten portal służy do obrażania i pisanie nie prawdy? Z tego co mi wiadomo to NIE! ale jak „ktoś” nie przeczytał regulaminu to o tym nie wie! I chce się wyżyć, w perfidny sposób.
  Polecam ten salon ,czysto, tanio, szybko, profesjonalnie!

 • MO
  5.0
  niezweryfikowany

  Zgadzam się w pełni ze wszystkimi pozytywnymi komentrzami,opiniamii.Zastnawia mnie tak, jak moje poprzedniczki kto wypisuje te negatywne komentarze? Salon urządzony bardzo łądnie ,gustownie.Zapach piękny,świeży ,chyba świeczki zapchowe,tak pięknie pachną. W salonie chłodno, wiatrak ,klimatyzacja,uchylone okona.
  Byłam na pedicure z cupponu,za jedyne 19zł,ciszy mnie taka niska cena,fachowa obsługa.
  Pedicure wkonnany starannie.Ładnie wyfrezowne stopy,bez pokleczeń, paznokcie odpylone szczoteczką i równo ładnie wypiłowne.
  Zrobiłam również parafinę morelową na dłonie,efekt miękkich,gładkich rąk utrzymywał się do 2 tygodni.Pózniej znów skorzystłam z zabiegu po 2 tygdniach.
  Mama Pani kosmetyczki bardzo miła,rozmowna.Zapoponwałą mi do pica wodę lub ice tea z lodem,chętnie skorzystałam ,bo był upał.
  Szczerze poecam bardzo ten salon.Jestem zdowlona z zabiegów ,które w nim wkonałam!
  Jak ktoś płaci 19zł za pedicure to czy może liczyć na coś wiecej?Kometyczka jak jest dobra to ma ruch i nic dziwnego,że kazała (kmuś tam) szybko zejść z fotela ,bo czekła następna klintka.
  Jeszcze raz polecam,ceny rewelka!
  Lepszej tańszej,kosmetyczki na rynku nie znajdziecie Panie!

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Byłam dziś na pedicure.Zabieg bardzo dobrze wkonnany,paznokcie równo wypiłowane,ładnie pomalowane,stopy elegancko wyfrezowane.
  Nie zgdzam się z moją przedmówcznią Panią Dagą.
  Podejrzewam,że może Pani Daga z trudem skończła podstawówkę,nie wiedząc o tym,że dziewczny,żadna szkoła kosmetyczna nie przyjmie bez skończonego liceum a wiekszość bez zdanej matury.
  Pani Ewunia dyplom ma,widziałam,że wisi na ścianie.
  Kto wogóle wpisuje takie negatywne komentarze?najprawdopodobniej nie zgodne z prawdą.
  Polecam salon Elegancja !

 • DA
  2.0
  niezweryfikowany

  Usługi w tym salonie to koszmar.. zwabiona niską ceną chciałam zrobić mojej mamie prezent i wykupiłam jej pedicure a sobie manicure japoński. Pani ktora odebrała telefon *** treść usunięta przez moderatora *** powiedziala, żebym nie kupowała kuponu tylko córka w tej cenie zrobi zabiegi. Pedicure mojej mamy wykonany strasznie- krzywo, po łebkach z uszkodzeniem pięty frezarką - *** treść usunięta przez moderatora *** niczym skała niewzruszona, albo raczej,*** treść usunięta przez moderatora ***. Mój manicure japoński zroiony na odwal się - paznokcie miały się pieknie błyszczeć, a błyszczały sie tylko z góry, paznokcie również krzywo spiłowane. *** treść usunięta przez moderatora *** Ale to jeszcze nic, bo gdy przyszło do płatności okazało sie, że *** treść usunięta przez moderatora *** zapomniała, że powiedziała, żebyśmy nie kupowały kuponu i zapłaciłysmy cene regularną! już nie robiłam scen ze względu na moją mamę, ale wracając już do domu zniesmaczone tak tragiczna usługą odebrałam telefon z Elegancji, że jednak *** treść usunięta przez moderatora *** się pomyliła w liczeniu *** treść usunięta przez moderatora *** i że jeszcze trzeba dopłacić ileśtam złotych... *** treść usunięta przez moderatora ***, postanowiłam juz sama wrócić tam z pieniędzmi. Nie omieszkałam powiedzieć, że obie Panie zachowuja sie bardzo nieprofesjonalnie i nasza noga już w tym przybytku nie postanie.. Stanowczo odradzam ten salon, choc to bardziej zakład..

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Byłam w ten piątek na pedicure i hennie brwi.
  Pedicure wykonany w cieplutkiej wodzie z pięknie pachnącą solą morską.
  Ładnie ,równo,wypiłowane paznocie.Pięknie ,równo pomalowane paznokcie.
  Stopy dobrze ,delikatnie wyfrezowane.
  Henna piękna.
  Przyznam,że Pani Ewa ma naprawdę talent.
  Pedicure w jej salonie to prawdziwy relaks i odpoczynek.
  Gorąco polecam salon Elegancja.

 • DO
  5.0
  niezweryfikowany

  Tydzień temu byłam w salonie Elegancja na zabiegu manualnego oczyszczania i jestem bardzo zadowolona z obsługi i efektów. Pani Ewa jest miłą i kompetentną kosmetyczką. Zabieg został wykonany bardzo dobrze, dodatkowo skorzystałam z kąpieli parafinowej na dłonie w bardzo promocyjnej cenie. Naprawdę bardzo dobre efekty zabiegu. Wcześniej gabinet poleciła mi koleżanka z pracy i ja również szczerze polecam ten gabinet.

 • AL
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem zadowolona z zabiegu pedicure.Polecam ten salon.Miła,fachowa obsługa.Duży wybór kolorów lakieròw,dobrej marki.Salon bardzo czysty.Mama Pani Ewy umila czas rozmową.Jeszcze raz polecam.

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Byłam tydzień temu na pedicure.Zabieg wykonany bardzo dobrze.Paznokcie równo obcięte i wypiłowane,ładnie pomalowane.Myślę,że Pani Ewa posiada dyplomy kosmetyczne.Salon urządzony w dobrym stylu.W salonie panuje miła atmosfera.Mama Pani Ewy,to bardzo ciekawa osoba zainteresowała mnie swoją rozmową i zrobiła pyszną kawę.