Salon Kosmetyczny Elegancja Ewa Stankowska

mmmmmmmmmmm, 00-000 Wrocław

Salon Kosmetyczny Elegancja Ewa Stankowska znajduje się przy mmmmmmmmmmm w Wrocławiu. Z czym kojarzy się nasz salon? Z miejscem, które odwiedzasz, kiedy masz zły humor i wiesz, że potrzebujesz kompleksowego wsparcia. Aby osiągnąć pełne odprężenie musisz zadbać nie tylko o ciało, ale również o ducha. To wszystko znajdziesz właśnie u nas. Skorzystaj z usług pielęgnacja stóp, manicure, pielęgnacja dłoni, a także mikrodermabrazja, ścieranie naskórka. Widzimy się już wkrótce? :)

4.0
10 opinii

Opinie

 • NI
  1.0
  niezweryfikowany

  Mało profesjonalnie i trochę pechowo.
  Kupiłam kupon na gruperze, byłam umówiona na dzisiaj na godz. 16, zadzwoniła Mama klientkai i odwołała wizytę - przesunęła na za miesiąc, bo córka chora.
  Abstrahuję od tego, że wyjeżdzam jutro na urlop i chciałam to wykorzystać przed, a teraz na szybko muszę szukać zastępczego rozwiązania.
  Jednak po przeczytaniu opinii tu zamieszczonych - nie zaluje, ze tam nie pojde.
  Nie polecam i brak mi wyrozumialosci dla takich sytuacji.

 • JO
  2.0
  niezweryfikowany

  Sam zabieg "jak bądź", ale czekałam!!! godzinę, na dzień przed uroczystością (zależało mi bardzo, bo o godz 13:00 już nie załatwię niczego, żeby mieć ładne paznokcie), skuszona niską ceną kuponu, niestety pierwszy i ostatni raz tam poszłam. Gdy wybił mój czas, weszłam do gabinetu zapytać czy mogę wejść, w środku 3 panie- nie chwileczkę, to czekam jedna z pań wyszła, dwie pozostają nadal, po pół godz, pytam znowu, oj bo mam malutkie opóźnienia, bo kolega klientki podesłał, bo to przysługa, bo.... Po godzinie wściekała już weszłam, ale no cóż-muszę. Panie wyszły, moja kolej. Dość, żę trwało to znowu kupę czasu, a już straciłam tyle na czekaniu, pani zrobiła mi paznokcie w różnych kształtach, bo nie ma wprawy w robieniu kwadratów, ciągłe opowieści o życiu kosmetyczki, jej rodziny, wypytywanie o moje, które nie skończyły się nawet po mojej informacji, że nie mam ochoty opowiadać o życiu osobistym, bo pani nawet nie znam.
  Więcej się tam na 100% nie pojawię, nie warto tracić czasu i pieniędzy.
  Na plus TYLKO ładnie urządzony salonik.

 • 5.0
  niezweryfikowany

  Jestem zadowolona z manualnego oczyszczania twarzy. Zapłaciłam 29zł kupiłam: bon na cupponie.
  Kosmetyczka posiada wszystkie: dyplomy, jest profesjonalna i posiada pozytywną opinię sanepidu z roku 2014. Używa profesjonalnych kosmetyków, a nie kremów za 5zł z dziadowskiej firmy.
  Salon posiada pozytywną opinię sanepidu z 2014 roku, więc mam pewność ,że wszystkie sprzęty i narzędzia zostały wydezynfekowane.
  Najlepiej nie oczyszczać nałożyć tonę pudru na twarz i wypryski przykryte, zamaskowane.
  Pani ,która była na zabiegu pedicure ,była nie zadowolona mogła napisać reklamację i poprosić o zwrot gotówki i nr polisy ubezpieczeniowej Pani Ewy, jestem pewna ,że posiada tak ową. Chyba została niemal , że zrzucona z fotel ,bo weszła na łóżko kosmetyczne w brudnych butach(na czysty ręcznik),bez obrazy. Nie wiem jak było? i to nie moja sprawa!
  Jestem pewna ,że Pani Ewa nie wpisuje tych pozytywnych opinii sobie sama. Robią to jej stałe klientki takie jak , koleżanki.. a czy ten portal służy do obrażania i pisanie nie prawdy? Z tego co mi wiadomo to NIE! ale jak „ktoś” nie przeczytał regulaminu to o tym nie wie! I chce się wyżyć, w perfidny sposób.
  Polecam ten salon ,czysto, tanio, szybko, profesjonalnie!

 • MO
  5.0
  niezweryfikowany

  Zgadzam się w pełni ze wszystkimi pozytywnymi komentrzami,opiniamii.Zastnawia mnie tak, jak moje poprzedniczki kto wypisuje te negatywne komentarze? Salon urządzony bardzo łądnie ,gustownie.Zapach piękny,świeży ,chyba świeczki zapchowe,tak pięknie pachną. W salonie chłodno, wiatrak ,klimatyzacja,uchylone okona.
  Byłam na pedicure z cupponu,za jedyne 19zł,ciszy mnie taka niska cena,fachowa obsługa.
  Pedicure wkonnany starannie.Ładnie wyfrezowne stopy,bez pokleczeń, paznokcie odpylone szczoteczką i równo ładnie wypiłowne.
  Zrobiłam również parafinę morelową na dłonie,efekt miękkich,gładkich rąk utrzymywał się do 2 tygodni.Pózniej znów skorzystłam z zabiegu po 2 tygdniach.
  Mama Pani kosmetyczki bardzo miła,rozmowna.Zapoponwałą mi do pica wodę lub ice tea z lodem,chętnie skorzystałam ,bo był upał.
  Szczerze poecam bardzo ten salon.Jestem zdowlona z zabiegów ,które w nim wkonałam!
  Jak ktoś płaci 19zł za pedicure to czy może liczyć na coś wiecej?Kometyczka jak jest dobra to ma ruch i nic dziwnego,że kazała (kmuś tam) szybko zejść z fotela ,bo czekła następna klintka.
  Jeszcze raz polecam,ceny rewelka!
  Lepszej tańszej,kosmetyczki na rynku nie znajdziecie Panie!

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Byłam dziś na pedicure.Zabieg bardzo dobrze wkonnany,paznokcie równo wypiłowane,ładnie pomalowane,stopy elegancko wyfrezowane.
  Nie zgdzam się z moją przedmówcznią Panią Dagą.
  Podejrzewam,że może Pani Daga z trudem skończła podstawówkę,nie wiedząc o tym,że dziewczny,żadna szkoła kosmetyczna nie przyjmie bez skończonego liceum a wiekszość bez zdanej matury.
  Pani Ewunia dyplom ma,widziałam,że wisi na ścianie.
  Kto wogóle wpisuje takie negatywne komentarze?najprawdopodobniej nie zgodne z prawdą.
  Polecam salon Elegancja !

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.