Salon Kosmetyczny Biomax

ul. Zamenhofa 2a, 41-200 Sosnowiec
2.9
14 opinii

Opinie

 • MP
  1.0
  niezweryfikowany

  Witam wszystkich a przede wszystkim właścicielkę salonu Biomax .Dzisiaj miałem przyjemność odwiedzić salon wraz z małżonką wykorzystując prezent urodzimowy pomijając estetykę salonu pomyśleliśmy o profesjonaliźmie personelu i mówiąc krótko kapa!!! Pech tym większy bo moja małżonka jest wykwalifikowaną i dyplomowaną kosmetyczką.Ręce nam opadły jak szympansowi który nie dostał banana NIE POLECAM.

 • MY
  4.0
  niezweryfikowany

  Zniechęcona komentarzami tutaj umieszczonymi wahałam się, czy wogole iść na zabiegi. Poszłam i nie żałuję. Sam budynek i przejście przez pseudo-salon fryzjerski robi negatywne wrażenie, ale potem było już tylko lepiej. Wyszła Pani, zaproponowala coś do picia. Zielona herbata w ładnej filiżance była smaczna. Pani zrobiła masaż ciała za pomocą balsamu czekoladowego, następnie nałożyła maseczkę na stopy i przystąpiła do najprzyjemniejszej i najdłużej trwającej rzeczy-masaż na twarz. Podczas rozmowy powiedziałam, że na zabiegu na twarz najbardziej mi zależy, bo mam szarą zmęczona cerę. Najpierw twarz została oczyszczona i stonizowana, następnie nałożono ampułkę z witaminami, żel przewodzący i zabieg był robiony ultradźwiękami. Po zabiegu była nałożona maseczka z minerałami z Morza Martwego, potem masaż twarzy i na końcu krem. Skóra od razu zrobiła się promienna. Skąd to wszystko wiem? Pani-jak się w trakcie zabiegu okazało-Kasia, ciepłym i spokojnym głosem opowiadała co w danej chwili robi. W gabinecie było schludnie, w tle relaksujaca muzyczka. Jedynym zakluceniem był telefon, który kilka razy dzwonił innej klientce. I tu jest minus-w jednym pomieszczeniu może się odbywać kilka zabiegów jednoczesnie. Jeśli miałabym się jeszcze czegoś doczepic, to leży się w swojej bieliźnie-nie dają jednorazowej. Nie miałam też możliwości wyboru zabiegów, zostały mi z góry narzucone.

 • MM
  1.0
  niezweryfikowany

  NIE POLECAM !!!!!!!!!!!
  Wykupiłam Mamie w prezencie luksusowy pakiet zabiegów VIP, który okazał się kompletną porażką... Moja Mama umówiła się na wizytę w sobotę, była bowiem przekonana, że potrwa to przynajmniej kilka godzin, tak jak zwykle zabiegi wymienione w opisie trwają...
  Od samego wejścia zaczyna się źle.. mimo punktualności mojej Mamy, Panie, które miały wykonywać zabiegi spóźniły się.. po czym robiąc sobie kawę i plotkując nie przejmowały się tym, że moja mama czeka.. w dodatku potraktowały ją bardzo niekulturalnie.. po czym poinformowały moja Mamę, że wszystko potrwa ok. 1.5h.. no cóż.. to już dało wiele do myślenia..
  To co przeszła później to kompletny brak profesjonalizmu zwykła żenada. Chciałam bardzo, aby Mamusia poczuła się z okazji Jej święta wspaniale.. zadbana.. zrelaksowana i piękna..
  Niestety podczas pseudo masażu relaksacyjnego myślała, że oszaleje z nerwów- miała w życiu kilkadziesiąt masaży, ale nigdy nie przeżyła czegoś takiego- opowiadała, że "jedna mnie głaskała, a druga robiła kółeczka na nogach-tak się, "zrelaksowałam", że marzyłam tylko o tym, żeby jak najszybciej wyjść."
  Podczas rozmowy o tym, co się wydarzyło mama opowiada dalej: "Nie było żadnej nawilżającej maski na całe ciało, panie wysmarowały mnie podczas masażu czymś o zapachu oleju kokosowego, ale absolutnie nie była to maska na ciało.
  Korzystałam z masek na ciało, czekolada, algi itp.-samo nałożenie trwało ponad 30 minut, a potem godzina leżenia w tym, a tu podczas 30 minut połączono masaż z pseudo maską.
  W ogóle nie miałam żadnej ( miała być w pakiecie) aromaterapii z olejkami eterycznymi.
  Dalej jedna Pani zrobiła mi zabieg na twarzy, a w tym czasie druga -bez namaczania, bez pedicure, zrobiła peeling na stopy i wysmarowała .
  Zostawiły mnie na 30 minut samą (żeby specyfiki zadziałały), ucieszyłam się, że poleżę sobie w ciszy, niestety, zaczęło się trzaskanie, mycie naczyń i sprzątanie-myślałam, że oszaleję.

  Jedynym plusem całej wizyty-był przyjemny masaż twarzy, ale tylko tyle."

  SZCZERZE? POPŁAKAŁAM SIĘ JAK USŁYSZAŁAM PIERWSZE DWA ZDANIA... ALE TO CO BYŁO PÓŹNIEJ WYRAŹNIE DAŁO MI DO MYŚLENIA..
  Jeszcze jedno, fatalne warunki w gabinecie, żadnej intymności, brak miejsca do przebrania,
  a najgorsze te teksty i spojrzenia kosmetyczek.

 • KM
  5.0
  niezweryfikowany

  zabieg mezoterapi bezigłowej w sosnowcu przebieg bardzo przyjemnie. jestem zadowolona z efektu końcowego.w przyszłości zamierzam nadal korzystac z tego salonu.nie mam żadnych zastrzeżen co do obsługi i wykonanego zabiegu w salonie.

 • AN
  1.0
  niezweryfikowany

  Pakiet wykupiony w salonie był prezentem urodzinowym dla mamy, krótko mówiąc WSTYD!! Wstyd mi za to, że ten prezent został kupiony w tym salonie. Jakość usługi dramat, czas polowe krótszy niż zakładany, obsługa na poziomie urzędniczej... Kosz usługi rzekomo 550 zł. Śmiech na sali!!!! Dramat!!! Nie polecam nikomu nawet za 5 zł.

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.