Salon Kosmetyczny Babiniec

Pilczycka 102, 54-150 Wrocław

Salon mieści się z klubie fitness Entalpia na ul. Pilczyckiej. Do dyspozycji klientów bezpłatny parking oraz Wi-Fi. Bardzo dobry dojazd komunikacją miejską (136, 104, 103, 102, 31, 32).
Wszyskie zabiegi wykonujemy bardzo dokładnie i z pasją, pamiętając jednocześnie o Waszym bezpieczeństwie. Do zabiegów używane są tylko i wyłącznie jednorazowe lub wysterylizowane! narzędzia.
Salon gwarantuje niezawodność zabiegów kosmetycznych przy użyciu kosmetyków czołowych firm europejskich (m. in. Klapp Cosmetics, Bandi, Indigo) oraz aparatury kosmetycznej.
Naszym priorytetem jest satysfakcja i zadowolenie klientów.
Zachecamy do zapoznania sią z naszą ofertą .

4.9
15 opinii

Opinie

 • AD
  5.0
  niezweryfikowany

  Super! !!!!!!! Mila i szybka obsluga. Ceba bardzo przystepna. Rewelacyjny kontakt a jakos uslugi na najwyzszym poziomie. Polecam ten gabinet. Ja na pewno jeszcze skorzystam :) :) :) w dodatku blisko domu.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Ewelina wie jak pomóc kobiecie -jest profesjonalistka . Zawsze jestem zadowolona od 3 lat zajmuje się moim paznokciami . Pani Ewelina jest osoba bardzo kontaktowa a to jest da mnie bardzo ważne. Polecam ją wszystkim swoim znajomym. Zachęcam do korzystania z jej usług..

 • AS
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Ewelina jest profesjonalistą w tym co robi. Z jej salonu zawsze wychodzę zadowolona. Jest moją kosmetyczką od ok. 5 lat. Polecam ją wszystkim swoim znajomym. Zachęcam do korzystania z jej usług. Zawsze chętnie dostosuje się do każdej klientki.

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Profesjonalna, perfekcyjna i godna polecenia ;-)
  Piękne paznokcie, dobrze dobrane zabiegi pielęgnacyjne i kilka nowości, z których warto skorzystać, bo efekty są super. Ewelina jest naprawdę solidną kosmetyczką.

 • OL
  5.0
  niezweryfikowany

  Ewelina to kosmetyczka godna polecenia. Czas spędzony u niej to ekstra sprawa. Jest mistrzem w robieniu paznokci tyle czy aż tyle? dla mnie Aż. Pracuje w sklepie także wiadomo: dostawy, noszenie ,wykładanie ,rozrywanie kartonów itp. Robiłam hybryde w życiu mi się nie trzymała jak robiłam gdzie indziej, a prób było wiele. Wystarczyło przyjść do Ewelinki i po prostu magia nadal się trzymają, a minęło już chyba 3 tyg i zero zadrasniecia, a wcale nie uważam na nie. Polecam zdecydowanie!

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.