Przejdź do głównej zawartości

Salon Kosmetyczny Agnes

Rynek 19 , 08-430 Żelechów

Salon Agnes – miejsce stworzone z pasji i potrzeby pomagania. To miejsce, w którym od wielu lat kompleksowo dbamy o każdego klienta. Profesjonalizm, doświadczenie i nieustanny rozwój sprawiają, że mamy do zaoferowania szeroką gamę usług wykonywanych z ogromną pasją, zaangażowaniem i dużą dawką pozytywnej energii.
Naszą ofertę tworzą zabiegi pielęgnacyjne i regeneracyjne twarzy , kosmetyka biała oraz z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury (Bloomea, DermaOrganic, mezoterapia bezigłowa,fale radiowe, oxybrazja, peeling kawitacyjny, sonofereza oraz ultradźwięki, mezoterapia mikroigłowa). Wykonujemy peelingi chemiczne, medyczne, manicure, pedicure, zabiegi podologiczne-klamry na wrastające paznokcie,rekonstrukcja paznokcia,usuwanie odcisków, depilację (woskiem i pastą cukrową), hennę. Do zabiegów wykorzystujemy kosmetyki profesjonalne Bloomea,Charmine Rose,Organic,Podopharm,Royx. Oferujemy również możliwość zakupu odpowiednio dobranych kosmetyków profesjonalnych do pielęgnacji twarzy ,dłoni ,stóp i ciała .
Uważnie śledzimy rozwój branży kosmetycznej, ale nie eksperymentujemy z każdą nowością na rynku – zdecydowanie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientek.
Dbamy o aseptykę i bezpieczeństwo – w salonie wykorzystujemy autoklaw medyczny do sterylizacji narzędzi, jednak jeśli to tylko możliwe, preferujemy używanie produktów jednorazowego użytku (pilniczki, bielizna zabiegowa, ręczniki papierowe itd.). Stosujemy zalecane środki do dezynfekcji.
Służymy pomocą w przygotowaniu upominku przygotowując vocher-bon Podarunek Urody.
Naszym znakiem rozpoznawczym jest długoletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Możliwość pomocy i to, że sprawiamy że klient wychodzi z naszego salonu piękniejszy,zrelaksowany i zadowolony - jest dla nas największą satysfakcją i motywacją do działania.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa