Salon kosmetyczny AGATHA - Opinie

ul. Koralowa 63, 71-220 Szczecin - Bezrzecze
5.0
3 opinie

Opinie

 • LO
  5.0
  niezweryfikowany

  Trafiłam przypadkowo szukałam kosmetyczki na Bezrzeczu. Nie żałuję. Na pewno pójdę jeszcze nie raz. Bardzo profesjonalnie, miło.
  Jako kawosz z krwi i kości bardzo sobie cenię zaproponowaną mi kawę + słodki dodatek.
  Cudowny początek soboty!!!!

 • D:
  5.0
  niezweryfikowany

  Do salonu pani Agaty trafiłam troszkę z przypadku, ale na pewno tego nie żałuję. W salonie byłam kilka razy, głównie na zabiegach związanych z oczyszczaniem twarzy. Zabiegi wykonywane były starannie, dokładnie i spokojnie, wraz z opisem kolejnych czynności. Jest to naprawdę ważne i pokazuje profesjonalne podejście. W ten sposób przynajmniej mam świadomość tego, co się dzieje i o co chodzi. Oprócz tego miałam także robiony raz manicure i pedicure - ładnie, a także korygowanie kształtu brwi - bardzo dobrze wykonane. Jedyne co może się nie podobać, to muzyka relaksacyjna - jak dla mnie zbyt hipnotyzująca:))) Sama pani Agata jest bardzo miłą, skupioną i spokojną osobą, na wszystkie pytania udzielała rzeczowych odpowiedzi. Niestety już tam nie bywam ze względu na przeprowadzkę do innego miasta. Polecam wszystkim Paniom ze Szczecina, szczególnie z Bezrzecza:)

 • IS
  5.0
  niezweryfikowany

  Profesjonalne podejście do klienta i doskonała jakość usług. Polecam wszystkim i Pozdrawiam zawsze usmiechnieta Pania Kosmetolog :)