Salon Kosmetyczno-Fryzjerski Irena

Kotarbińskiego 10, Słupsk
5.0
30 opinii

Opinie

 • AD
  5.0
  niezweryfikowany

  Witam. W salonie Irena wypełniłam sobie usta, które po prostu były nijakie. Teraz mają piękny kształt i wyglądają naturalnie. Bardzo fajnie, żena taki zabieg nie musiałam udać się do Warszawy, czy innego dużego miasta, a mogłam to zrobić w moim rodzinnym Słupsku i nie wydałam na to kroci. Dziękuję Pani Irenko:)!

 • LU
  5.0
  niezweryfikowany

  Pomimo systematycznego depilowania pod pachami nadal miałam dużą nadpotliwość, co powodowało u mnie mały dyskomfort i w związku z tym się dowiedziałam, ze ten stan można usunąć dzięki zastosowaniu medycyny estetycznej. Wykonałam taki zabieg w tym salonie i muszę przyznać, że przyniosło to dobry wynik, chociaż na początku nie zbyt w to wierzyłam. Myślałam, że taka usługa będzie bardzo droga, a tu się okazało, że cena dosyć przystępna. Polecam!

 • ID
  5.0
  niezweryfikowany

  Niezwykle jestem zadowolona, że mam teraz gładką cerę i po bliznach trądzikowych nie widać śladu. Nie była to żadna chirurgia plastyczna a tylko leczenie z zakresu medycyny estetycznej, którą doskonale wykonują w tym salonie. Miło, skutecznie i tanio.

 • KR
  5.0
  niezweryfikowany

  Mam już taką urodę, że szybko dostałam zmarszczki pomimo względnie młodego wieku, które niestety dodawały mi lat. Dowiedziałam się o zabiegach, które hamują starzenie skóry, a także likwidują zmarszczki. Skusiłam się na takie zabiegi, choć nie do końca wierzyłam w dobry efekt. Jednak się miło pomyliłam, bo zabiegi były bezbolesne, zero skalpela a z obecnego wyglądu jestem bardzo zadowolona. Bardzo polecam!

 • NA
  5.0
  niezweryfikowany

  Wszystkie zabiegi którym poddałam się w salonie Irenaprzyniosły oczekiwany efekt. Poprawiło się napięcie skóry, nastąpiło zniwelowanie zmarszczek, dzięki czemu uzyskałam młodszy i atrakcyjniejszy wygląd. Bardzo życzliwa atmosfera, profesjonalizm i wysokiej klasy prowadzenie całej kuracji. Dziękuję i pozdrawiam!

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.