Salon Kosmetyczno-Fryzjerski Irena

Kotarbińskiego 10, Słupsk
5.0
30 opinii

Opinie

 • AD
  5.0
  niezweryfikowany

  Witam. W salonie Irena wypełniłam sobie usta, które po prostu były nijakie. Teraz mają piękny kształt i wyglądają naturalnie. Bardzo fajnie, żena taki zabieg nie musiałam udać się do Warszawy, czy innego dużego miasta, a mogłam to zrobić w moim rodzinnym Słupsku i nie wydałam na to kroci. Dziękuję Pani Irenko:)!

 • LU
  5.0
  niezweryfikowany

  Pomimo systematycznego depilowania pod pachami nadal miałam dużą nadpotliwość, co powodowało u mnie mały dyskomfort i w związku z tym się dowiedziałam, ze ten stan można usunąć dzięki zastosowaniu medycyny estetycznej. Wykonałam taki zabieg w tym salonie i muszę przyznać, że przyniosło to dobry wynik, chociaż na początku nie zbyt w to wierzyłam. Myślałam, że taka usługa będzie bardzo droga, a tu się okazało, że cena dosyć przystępna. Polecam!

 • ID
  5.0
  niezweryfikowany

  Niezwykle jestem zadowolona, że mam teraz gładką cerę i po bliznach trądzikowych nie widać śladu. Nie była to żadna chirurgia plastyczna a tylko leczenie z zakresu medycyny estetycznej, którą doskonale wykonują w tym salonie. Miło, skutecznie i tanio.

 • KR
  5.0
  niezweryfikowany

  Mam już taką urodę, że szybko dostałam zmarszczki pomimo względnie młodego wieku, które niestety dodawały mi lat. Dowiedziałam się o zabiegach, które hamują starzenie skóry, a także likwidują zmarszczki. Skusiłam się na takie zabiegi, choć nie do końca wierzyłam w dobry efekt. Jednak się miło pomyliłam, bo zabiegi były bezbolesne, zero skalpela a z obecnego wyglądu jestem bardzo zadowolona. Bardzo polecam!

 • NA
  5.0
  niezweryfikowany

  Wszystkie zabiegi którym poddałam się w salonie Irenaprzyniosły oczekiwany efekt. Poprawiło się napięcie skóry, nastąpiło zniwelowanie zmarszczek, dzięki czemu uzyskałam młodszy i atrakcyjniejszy wygląd. Bardzo życzliwa atmosfera, profesjonalizm i wysokiej klasy prowadzenie całej kuracji. Dziękuję i pozdrawiam!

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

Salon Fryzjerski "KAMEO"

Słupsk, Profesora Eugeniusza Romera 2B
5.0
2705 opinii
Salon Fryzjerski "KAMEO"

Almond beauty studio

Słupsk, Kotarbińskiego 8a
5.0
106 opinii
Almond beauty studio

DAY SPA INNOWACJE

Słupsk, Jedności Narodowej 2
5.0
467 opinii
DAY SPA INNOWACJE

Salon Fryzjerski CLAIR DE LUNE

Słupsk, Boya-Żeleńskiego 2
5.0
169 opinii
Salon Fryzjerski CLAIR DE LUNE
Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.