Salon Kamil Wojewoda

Piramowicza 4, 90-254 Łódź

Zapraszamy do salonu fryzjerskiego Kamila Wojewody, w którym kreatywność idzie w parze z perfekcją i doświadczeniem. Założycielem tego wyjątkowego miejsca na mapie Łodzi jest Kamil Wojewoda, jeden z najlepszych fryzjerów w Polsce. To specjalista z ponad 10-letnim doświadczeniem, który za pomocą fryzury potrafi podkreślić piękno każdej kobiety. Stylizacje wychodzące spod jego nożyczek są naturalne, lekkie i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Wszyscy fryzjerzy zatrudniani w salonie to osoby cieszące się uznaniem w branży.

W ofercie salonu fryzjerskiego można znaleźć szeroki zakres usług adresowanych do kobiet, mężczyzn i dzieci. Są to m.in. strzyżenie, koloryzacja, dekoloryzacja, modelowanie oraz upięcia – w tym fryzury na specjalne okazje. Na szczególną uwagę zasługują świadczone w salonie zabiegi pielęgnacyjne i regeneracyjne. Można tu odżywić włosy za pomocą ekskluzywnych Rytuałów Kerastese, Pielęgnacji Nashi Argan i Pielęgnacji Olaplex. Warto zaznaczyć, że podczas wizyty w salonie Kamila Wojewody wykorzystywane są jedynie wysokiej jakości kosmetyki najbardziej pożądanych marek.

Salon Kamila Wojewody to miejsce, w którym panuje wyjątkowa atmosfera. Dobry design rozbudza kreatywność i zachęca do zmian. Delikatna kolorystyka wnętrza oraz wyszukane dodatki sprawiają, że przybywanie tu staje się przyjemnością, a klienci po zabiegach wychodzą nie tylko zadowoleni, ale także wypoczęci i pełni energii.

Salon fryzjerski Kamila Wojewody zlokalizowany jest w centrum Łodzi przy ul. Piramowicza 4 (w Śródmieściu, w pobliżu Parku S. Moniuszki).

5.0
47 opinii

Opinie

 • MA
  5.0
  Koloryzacja standardowa, Strzyżenie damskie

  Jak zwykle profesjonalnie:)

 • JA
  5.0
  Strzyżenie męskie

  Jeden z najlepszych salonow w Polsce!!! Polecam z calego serca!!!:)

 • JA
  5.0
  Koloryzacja standardowa, Modelowanie

  Wszystko rewekacja

 • EM
  5.0
  Strzyżenie damskie

  U Kamila nie może być inaczej niż rewelacyjnie :)

 • KA
  5.0
  Koloryzacja standardowa, Strzyżenie damskie

  Kolor jak zwykle boski :) dokładnie to czego oczekiwałam

Udogodnienia

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.