Salon Kamil Wojewoda

Piramowicza 4, 90-254 Łódź

Zapraszamy do salonu fryzjerskiego Kamila Wojewody, w którym kreatywność idzie w parze z perfekcją i doświadczeniem. Założycielem tego wyjątkowego miejsca na mapie Łodzi jest Kamil Wojewoda, jeden z najlepszych fryzjerów w Polsce. To specjalista z ponad 10-letnim doświadczeniem, który za pomocą fryzury potrafi podkreślić piękno każdej kobiety. Stylizacje wychodzące spod jego nożyczek są naturalne, lekkie i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Wszyscy fryzjerzy zatrudniani w salonie to osoby cieszące się uznaniem w branży.

W ofercie salonu fryzjerskiego można znaleźć szeroki zakres usług adresowanych do kobiet, mężczyzn i dzieci. Są to m.in. strzyżenie, koloryzacja, dekoloryzacja, modelowanie oraz upięcia – w tym fryzury na specjalne okazje. Na szczególną uwagę zasługują świadczone w salonie zabiegi pielęgnacyjne i regeneracyjne. Można tu odżywić włosy za pomocą ekskluzywnych Rytuałów Kerastese, Pielęgnacji Nashi Argan i Pielęgnacji Olaplex. Warto zaznaczyć, że podczas wizyty w salonie Kamila Wojewody wykorzystywane są jedynie wysokiej jakości kosmetyki najbardziej pożądanych marek.

Salon Kamila Wojewody to miejsce, w którym panuje wyjątkowa atmosfera. Dobry design rozbudza kreatywność i zachęca do zmian. Delikatna kolorystyka wnętrza oraz wyszukane dodatki sprawiają, że przybywanie tu staje się przyjemnością, a klienci po zabiegach wychodzą nie tylko zadowoleni, ale także wypoczęci i pełni energii.

Salon fryzjerski Kamila Wojewody zlokalizowany jest w centrum Łodzi przy ul. Piramowicza 4 (w Śródmieściu, w pobliżu Parku S. Moniuszki).

5.0
47 opinii

Opinie

 • MA
  5.0
  Koloryzacja standardowa, Strzyżenie damskie

  Jak zwykle profesjonalnie:)

 • JA
  5.0
  Strzyżenie męskie

  Jeden z najlepszych salonow w Polsce!!! Polecam z calego serca!!!:)

 • JA
  5.0
  Koloryzacja standardowa, Modelowanie

  Wszystko rewekacja

 • EM
  5.0
  Strzyżenie damskie

  U Kamila nie może być inaczej niż rewelacyjnie :)

 • KA
  5.0
  Koloryzacja standardowa, Strzyżenie damskie

  Kolor jak zwykle boski :) dokładnie to czego oczekiwałam

Zespół

Kamil Wojewoda
Kamil Wojewoda
Fryzjer
Natalia Kukieła
Natalia Kukieła
Fryzjer
Dawid Szpruch
Dawid Szpruch
Fryzjer
Dawid Andrzej Damasiewicz
Dawid Andrzej Damasiewicz
Fryzjer
Kaja Falbowska
Kaja Falbowska
Robert Pakuła
Robert Pakuła
Stylista

Udogodnienia

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.