Salon fryzur & solarium

Skalników 69, 59-100 Polkowice

Zapraszamy do Salonu Fryzur “Perlański”, gdzie wykonywane są profesjonalne usługi fryzjerskie dla mężczyzn. Strzyżenie męskie oraz strzyżenie i pielęgnacja zarostu są tu na najwyższym poziomie. Profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że każdy Pan jest usatysfakcjonowany efektem. W Salonie Fryzur “Perlański” używany jest nowoczesny sprzęt fryzjerski oraz kosmetyki najwyższej jakości.

Tym, co z całą pewnością wyróżnia salon spośród innych jest interaktywny katalog fryzur, dzięki któremu wybór fryzury staje się prostszy, oraz fachowa obsługa i pomoc specjalistów. W czasie, w którym panowie korzystają z usług fryzjerskich, panie mogą skorzystać z solarium w postaci najnowocześniejszych łóżek niemieckiej firmy Ergoline.

Strzyżenie brody jest drugą usługą obok usług fryzjerskich po którą mężczyźni udają się do Salonu Fryzur “Perlański”. Zadbany zarost jest wizytówką każdego mężczyzny. Odpowiedni kształt nadawany brodzie, nawilżona skóra pod zarostem i zdrowy włos są wynikiem pracy sprawnych rąk specjalisty oraz odpowiednich kosmetyków skierowanych właśnie do pielęgnacji zarostu. Na wszystkie te czynniki mogą liczyć klienci Salonu Fryzur “Perlański”.

Salon Fryzur “Perlański” zaprasza do skorzystania ze swoich usług do Polkowic na ulicę Skalników 69.

Zespół

Krzysztof Perlański
Krzysztof Perlański
właściciel
Rezerwuj

Udogodnienia

  • Parking

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.