Salon Fryzur I Kosmetyki Joanna Kwaśniewska - Opinie

Ul. Zagumienna 9/1/1, 15-866 Białystok
3.8
4 opinie

Opinie

 • AS
  5.0
  niezweryfikowany

  Witam, byłam ostatnio w salonie na hybrydzie. Miła obsługa , duży wybór kolorów . Starannie wycięte skórki i opilowane paznokcie. Salon ma bardzo atrakcyjne ceny , czynny jest od godziny ÓSMEJ co dla mnie jest bardzo wazne.Jestem zadowolona . Polecam.

 • DI
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo milo, bardzo profesjonalnie, Pani dobrała mi świetny kolor i pierwszy raz tak dobrze czuje się w swoich włosach. Obsługa bardzo sympatyczna. Przy tym przepiękne wnętrze salonu bardzo umila spędzony tam czas. Jestem zachwycona!

 • IL
  1.0
  niezweryfikowany

  Witam wszystkich , przyszłam do pani z włoskami za łopatki i ze zrobionymi pasemkami blond na naturalnych włosach i poprosiłam aby zmieniła mnie w jednolita blondynkę , wyszłam z włosami do ucha i spalonymi do cna mozliwosci długości ścinać nie chciałam a i tak pani mi je ścięła, jako ze byłam w ciężkim szoku nie odniosłam sie do wykonanej pracy na mojej głowie , minęło juz kilka lat a włosy mi odrosły, dzięki Bogu bo były w ciężkim stanie były gumowe na całej długości od skory głowy az po końce ...

 • G(
  4.0
  niezweryfikowany

  Odwiedziłam dzisiaj salon i muszę przyznać,że z taką obsługą i takim profesjonalizmem to już dawno się nie spotkałam... Jestem przejazdem w Białymstoku i jak tylko odwiedzę to miasto zajrzę do tego salonu na jakiś przyjemny relaks.... Polecam w 100% . dziękuję za śliczne tipsy :-) Ps: dziewczyna z Warszawy ;-)