Salon Fryzjerski "velvet" Mitka Urszula - Opinie

Ul. Tysiąclecia 8, 41-300 Dąbrowa Górnicza
3.7
3 opinie

Opinie

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Ewelina jest najlepsza. Chodzę do niej od 7 lat i to jest właśnie ta fryzjerka którą zawsze szukałam.w 100% polecam ten salon. No i oczywiście ceny konkurencyjne w stosunku do innych salonów. Bardzo chętnie tam wracam.

 • AN
  1.0
  niezweryfikowany

  Nie polecam salonu "Vel- vet". Brak profesjonalnego podejścia do klienta. Byłam umówiona na wizytę, po czym gdy przyszłam do salonu, zastałam tylko praktykantki, które poinformowały mnie, że nie ma pani Uli(bo akurat do niej byłam umówiona). Nie było w zasadzie żadnego fryzjera w salonie. Zostawiłam przy ustalaniu terminu wizyty swój numer telefonu, ale o jej odwołaniu dowiedziałam się na miejscu. Przy takiej konkurencji na rynku, chyba należy bardziej dbać o klienta, bo właśnie stracili trzech.

 • KL
  5.0
  niezweryfikowany

  witam, do tego salonu chodze ponad rok,bardzo miła atmosfera ,szefowa stawia na młoda kadre ale dopuszcza do klientów tylko tych uczniow ktorych jest pewna,ja byłam zadowolona z Eweliny ale ma przerwe ciazowa wroci po nowym roku,wiec przezrzuciłam sie na Szymona młody chłopak ale z ambicjami polecam.....