Salon Fryzjerski "U Rudej"

M. Konopnickiej 5b, 58-304 Wałbrzych (obok Aldi)

Salon u Rudej to miejsce, w którym profesjonalni styliści i fryzjerzy zadbają o Twój nowy image. To ludzie z prawdziwą pasją, którzy specjalizują się w strzyżeniu, koloryzacji i układaniu włosów. Najważniejsze dla nich jest zawsze zadowolenie klientów. Udane stylizacje w Salonie u Rudej przeprowadzane są od 1994 r. Nic dziwnego, że to miejsce dobrze znane i cenione pośród salonów fryzjerskich w Wałbrzychu.

Chcesz w końcu znaleźć zakład fryzjerski, z którego usług będziesz naprawdę zadowolona? Wstąp do Salonu u Rudej. W jego ofercie znajdziesz okazjonalne uczesania, koloryzację, dekoloryzację (dzięki niej bez problemów przefarbujesz włosy w kolorze głębokiego brązu na platynowy blond), trójwymiarowe farbowanie, a także stylizowanie fantazyjnych wzorów na krótkich włosach. W Salonie u Rudej można skorzystać również z diagnozy stanu skóry głowy, która przeprowadzana jest za pomocą specjalnej mikrokamery. Pozwala ona dobrać pielęgnację, indywidualnie dostosowaną do potrzeb każdego klienta. Co ważne, podczas zabiegów stosuje się tu jedynie kosmetyki renomowanych firm.

Co ważne, styliści zatrudnieni w Salonie u Rudej pomagają w zmianie fryzury. Dzięki wiedzy i wyczuciu stylu mogą doradzić nowe uczesanie, które będzie pasowało do urody, kształtu twarzy i osobowości.

Salon fryzjerski mieści się w Wałbrzychu przy ul. Konopnickiej 5b/5a (w pobliżu skrzyżowania ul. Kolejowej z ul. Wysockiego). Przyjdź do Salonu u Rudej, gdzie pracują fryzjerzy z wyobraźnią!

5.0
124 opinie

Opinie

 • KA
  5.0
  strzyżenie męskie nożyczki +maszynka, strzyżenie dziecka, strzyżenie dziecka

  Jak zawsze miło i profesjonalnie! Pan Rafał, że młody, ma talent i fach! Niebawem czas na brodę..... :)

 • NA
  5.0
  odbarwianie i kolor

  Usługa została wykonana w pełni satysfakcjonująco, napewno będę wracać do salonu i p. Marty :)

 • MA
  5.0
  kolor

  Martuś jak zawsze jestem zadowolona najlepsza fryzjerka na świecie😚

 • RO
  5.0
  strzyżenie dziecka

  Jak zawsze obsługa profesjonalna. Atmosfera rodzinna. Uwielbiam przychodzić na wizyty i nie mogę się doczekać następnych.

 • OS
  5.0
  strzyżenie męskie nożyczki +maszynka

  Przemiła i śliczna obsługa :)

Zespół

Data
Rafał Urbanowski

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Przyjazne dla dzieci

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.