Salon Fryzjerski SZYK

langiewicza 22, 70-263 Szczecin

Od ponad 20 lat troszczymy się o piękne fryzury naszych klientów. Salon Szyk to miejsce stworzone z myślą o najbardziej wymagających. Nasi fryzjerzy wkładają w swoją pracę pełne zaangażowanie oraz serce, dzięki czemu spod ich nożyczek wychodzą naprawdę wyjątkowe stylizacje, spełniające oczekiwania naszych klientów. Dzięki temu możemy pochwalić się szerokim gronem stałych usługobiorców. Znajdą nas Państwo w Szczecinie przy ul. Langiewicza 22 (w pobliżu Szkoły Podstawowej nr 5).

W naszym salonie świadczymy szeroki zakres kompleksowych usług fryzjerskich. Naszą specjalnością jest koloryzacja – nie boimy się odważnych zmian. Ponadto zajmujemy się strzyżeniem, modelowaniem, trwałą ondulacją oraz upięciami. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszy się olejowanie włosów, podczas których odżywiamy i nawilżamy ich strukturę za pomocą naturalnych olejów m.in. z nasion malin czy kiełków pszenicy. Oferujemy także inne zabiegi pielęgnacyjne, takie jak choćby odżywiająca maska połączona z sauną ozonowa, która sprzyja wchłanianiu odżywczych składników.

Zawsze dbamy o to, aby zabiegi były przeprowadzane w ciepłej i miłej atmosferze. Nasi styliści z przyjemnością doradzą Państwu w kwestii doboru fryzury. Chcielibyśmy także zapewnić, że w naszej pracy wykorzystujemy jedynie wysokiej jakości kosmetyki, które pozwalają zadbać o piękne i odżywione włosy. Z myślą o wygodzie naszych klientów udostępniliśmy możliwość rezerwacji wizyt on-line. Zapraszamy do Salonu Szyk!

4.5
2 opinie

Opinie

 • ZA
  5.0

  Jestem bardzo zadowolona z efektu. Pani Iza jest bardzo miła i rzeczowa. Polecam i sama na pewno też tam wróce.👍

  Zadowolona 09.12.2017
 • AG
  4.0
  Agnieszka 06.08.2017

Zespół

Samsung 387
Izabela

Udogodnienia

 • Parking
 • Internet (Wi-Fi)
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.