Salon Fryzjerski Spatis

Rynek 16, 46-300 Olesno

Spatis to salon, który powstał z prawdziwej pasji. Jego włacieleka nie tylko wie, jak układać fryzury, ale także naprawdę kocha to robić. To miejsce znane i lubiane wśród klientów, które na rynku funkcjonuje od ponad ośmiu lat. Tutaj tworzone są wyjątkowe fryzury oraz efektowne uczesania na specjalne okazje. Utalentowani styliści ze Spatis pracują na wysokiej klasy kosmetykach Matrix. Co więcej, klienci salonu mogą tam również nabyć preparaty tej marki przeznaczone do domowej pielęgnacji.

Co można znaleźć w ofercie Spatis? Kompleksowe usługi fryzjerskie, a wśród nich: koloryzację, efektowne strzyżenie damskie i męskie, balejaże, keratynowe prostowanie, modelowanie, ombre, pasemka, trwałą ondulację oraz zabiegi pielęgnacyjne. Polecamy także uczesania na specjalne okazje, w tym fryzury ślubne. Styliści z przyziemnością służą fachowym doradztwem w zakresie doboru fryzur, dostosowanych do indywidualnych oczekiwań oraz wyglądu. Mogą również doradzić profesjonalne kosmetyki, które pozwolą poprawić kondycję włosów.

Spatis znajduje się w Oleśnie przy ul. Rynek 16. Salon położony jest na pierwszym piętrze i można dostać się do niego wejściem, które znajduje się za drewnianym warzywniakiem z boku budynku. Niedaleko położony jest parking. Za zabiegi można płacić zarówno gotówką, jak i kartą. Zachęcamy do umawiania się na wizyty za pośrednictwem elektronicznego systemu rezerwacji. Serdecznie zapraszamy na udane stylizacje!

Fryzjer

Zespół

Employee default
Weronika Jendrszczok
Employee default
Patrycja Sigmund-Pluta

Udogodnienia

  • Parking
  • Akceptacja kart płatniczych
  • Przyjazne dla dzieci
  • System komentarzy
  • Rezerwacja natychmiastowa
Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.