Przejdź do głównej zawartości
Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!

Salon Fryzjerski Sebastian Nowacki

Wroniecka 24, 61-763 Poznań

Oddaj się w ręce prawdziwych mistrzów fryzjerstwa. Przyjdź do miejsca, które zachwyca wyjątkowym klimatem i wysoką jakością usług. Salon Fryzjerski Nowacki cieszy się ogromną popularnością wśród klientów. Wielu z nich uważa, że można spotkać tu najlepszych stylistów w mieście!

Niebanalne cięcia, efektowne koloryzacje i fryzury na specjalne okazje to kluczowe elementy oferty Salonu Nowacki. Tutaj styliści dopasowują fryzury do osobowości klientów. Dbają również o to, aby zawsze odpowiednio się układały oraz podkreślały naturalne piękno. Wśród zabiegów świadczonych w warsztacie fryzjerskim polecamy również rewolucyjne zabiegi keratynowe, m.in. TRU KERATIN. Dzięki nałożeniu na włosy profesjonalnych preparatów fryzjerskich odzyskują one blask i moc, a także są mniej spuszone i podatne na plątanie.

Warto zaznaczyć, że styliści z Salonu Fryzjerskiego Nowacki nieustannie poszerzają swoją wiedzę na branżowych szkoleniach. Dzięki temu są zawsze na bieżąco z obowiązującymi trendami i mogą proponować klientom modne uczesania. Co ważne, to prawdziwi eksperci w zakresie koloryzacji, którzy potrafią uzyskać głębokie, zachwycające barwy.

Wnętrze salonu urządzone jest w klasycznym stylu z nutką retro. Miękkie krzesła zachęcają do wypoczynku, a białe ściany i świeże kwiaty budują przyjemną, relaksującą atmosferę.

Salon fryzjerski Sebastiana Nowackiego położony jest w ścisłym centrum Poznania, w pobliżu rynku, przy ul. Wronieckiej 24. Parking znajduje się na ulicy niedaleko lokalu. Zachęcamy do umawiania się na wizyty przez Internet. Zapraszamy do miejsca, gdzie poprawisz swój wygląd oraz odżywisz włosy.

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych