Przejdź do głównej zawartości

Salon fryzjerski RENIA

Osiedle Stałe - Aleja Tysiąclecia 3, Osiedle Podłęże - Aleja Piłsudskiego 72 , 43-603 Jaworzno

Salon fryzjerski RENIA BARBERSHOP i Salon fryzjerski RENIA PRESTIGE to nowoczesne salony, wyposażone w wysokiej jakości sprzęty, klimatyzowane, w których obsługujemy zarówno kobiety, mężczyzn i dzieci. Działamy nieprzerwanie od 50 lat. Salon RENIA powstał w 1968 roku, a Salon RENIA PRESTIGE w 2020 roku. W ciągu tak długiego czasu rozwinęliśmy skrzydła, zdobyliśmy niezbędną dla zaspokojenia każdego klienta wiedzę i umiejętności. Wciąż rozwijamy swoje zdolności, kierując naszych fryzjerów na coraz to nowsze kursy i szkolenia, które dają profesjonalny fach w ręku. Stawiamy na nieustanny rozwój, dlatego też nasi fryzjerzy to wykwalifikowani specjaliści, których umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i dyplomy.

Świadczymy usługi od wielu lat, doskonale wiemy, co jest ważne dla klienta i zawsze staramy się mu to zagwarantować. Dlatego zabiegi przeprowadzane w naszym salonie odbywają się w miłej i zarazem spokojnej atmosferze.

Jako profesjonaliści oferujemy zarówno strzyżenie, modelowanie, koloryzację, czy inne zabiegi modelujące oraz pielęgnujące. Chętnie obsługujemy również brodaczy. Nasi barberzy zadbają o męski zarost, wypielęgnują, przystrzygą oraz podpowiedzą, jak prawidłowo dbać o niego w domu.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszych salonów.
Salon fryzjerski RENIA (Osiedle Stałe) Al. Tysiąclecia 3 w Jaworznie.
Salon fryzjerski RENIA PRESTIGE (Osiedle Podłęże) Al. Piłsudskiego 72 w Jaworznie

Istnieje również możliwość zarezerwowania wizyty w domu klienta!