Salon Fryzjerski Patrycja Kowalczyk

Fabryczna 4C, 98-400 Wieruszów

Bycie fryzjerem to coś więcej niż szybkie i sprawne dłonie. Codziennie asystujemy Wam w Waszych indywidualnych metamorfozach i mamy przyjemność razem z Wami odkrywać Wasze dobre strony. Moment, kiedy spoglądacie w lustro, aby ocenić efekt naszej pracy, jest najprzyjemniejszą chwilą w czasie zabiegu. Czujemy wtedy dumę i satysfakcję, gdy uda nam się wywołać Wasz uśmiech.

Każdego dnia staramy się spełniać Wasze oczekiwania i dotrzymywać Wam kroku. Słuchamy Was i doradzamy Wam stylizacje, które pozwolą Wam stworzyć nienaganny wizerunek. W swojej pracy wykorzystujemy aktualne trendy, ale nie jesteśmy ich niewolnikami. Zawsze szukamy komfortowych dla Was rozwiązań, które sprawią, że będziecie się dobrze czuli ze swoją fryzurą. W trosce o najwyższą jakość świadczonych usług nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w prestiżowych szkoleniach i kursach doszkalających.

Oferujemy Wam pakiet nowoczesnych zabiegów stylizacyjnych i pielęgnacyjnych włosy.  Z nami macie pewność skuteczności i bezpieczeństwa. Nasza oferta uwzględnia Waszą różnorodność i Wasze indywidualne potrzeby. Trwała ondulacja albo profesjonalne prostowanie. Przedłużanie włosów albo maksymalnie wygodnie krótkie cięcie. Eleganckie upięcie okolicznościowe lub naturalne modelowanie. Koloryzacja klasyczna, a może szalone ombre?  Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność i za każdym razem gwarantujemy Wam wspaniały efekt końcowy. Salon fryzjerski Patrycji Kowalczyk to dobry adres.

Zapraszamy do skorzystania z wygodnej rezerwacji online.

5.0
3 opinie

Opinie

 • AD
  5.0
  1. Strzyżenie Męskie
 • MA
  5.0
  6.Farbowanie włosy długie
 • PA
  5.0
  3. Podcięcie końcówek

Zespół

Patrycja Kowalczyk
Patrycja Kowalczyk
Paulina Gonera
Paulina Gonera
Fryzjer
Klaudia Jaśniak
Klaudia Jaśniak
Fryzjer

Udogodnienia

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.