Przejdź do głównej zawartości

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny

3 Maja 1, 21-040 Świdnik

Jeśli szukasz prawdziwego profesjonalisty wśród fryzjerów i kosmetyczek to koniecznie odwiedź nasz Salon w Świdniku.
To, co nas wyróżnia to przede wszystkim najwyższa jakość usług fryzjerskich i kosmetycznych bogaty zakres zabiegów i oczywiście najlepszej jakości produkty cenionych w branży beauty. Mogą też państwo zakupić BON PODARUNKOWY w naszym salonie. Stawiamy na jakość, dlatego też nasi fachowcynieustannie poszerzają swoją wiedzę, podnoszą kwalifikacje, uczęszczając na kursy i szkolenia. Salon wyposażony został w najlepszy sprzęt, wygodne fotele, dzięki którym praca jest wygodniejsza, a klient czuje się komfortowo i może się zrelaksować.

W naszym salonie wykonasz między innymi Koloryzację , stylowe Upięcia na każdą okazję, zabiegi Regeneracyjne na włosy, Strzyżenie damskie oraz męskie, w tym Profesjonalną Barberska pielęgnacja zarostu a także otrzymasz profesjonalną stylizację niesfornych loków.

Jak na usługi Elixsiru przystało, oferują profesjonalną i kompleksową obsługę. Nasze doświadczenie manicurzystki zadbają o piękno Twoich stóp i dłoni dołożą wszystkich starań, aby zrobić Cię na bóstwo.
Kosmetyczki sprawią, że problemy pielęgnacji skóry twarzy ciała, nie będą dla Ciebie zagadką. Specjalnie dla Ciebie wykonują zabiegi odmładzające, oczyszczające oraz regenerujące skórę, które możesz uzupełnić o kompleksowe zabiegi depilacyjne.

To i wiele więcej czeka na Ciebie w naszym Salonie, który znajdziesz na
ulicy 3 Maja 1 w Świdniku.(przy placu Konstytucji 3Maja, plac Bolka i Lolka)

Serdecznie zapraszamy!