Przejdź do głównej zawartości

Salon Fryzjerski New Visage Sabina Kustrykov Paprocany

Paprocańska 159, 43-100 Tychy

Sprawdzony salon fryzjerski jest miejscem, którego poszukują wszyscy. Odwiedzając tyskie Paprocany wstąp do Salonu Fryzjerskiego New Visage Sabiny Kustrykov. Daj się zaskoczyć wyjątkowej jakości proponowanych usług i urzec przyjaznej atmosferze, tworzonej przez naszych fryzjerów. Zadbaj o włosy razem z nami, a Twoje włosy odwdzięczą Ci się pięknym i zdrowym wyglądem.

Pracujemy na najwyższej jakości produktach firmy Montibello. Nasze koloryzacje są w pełni bezpieczne dla Twojej skóry, a jednocześnie w pełni skuteczne. Keratynowe prostowanie włosów to gwarantowany efekt utrzymujący się przez długi czas. Oferujemy modne i eleganckie upięcia studniówkowe, ślubne i komunijne. Polecamy nasze bony upominkowe, jeśli szukasz pomysłu na idealny prezent dla bliskich Ci osób. W salonie istnieje możliwość zakupu kosmetyków i tym samym przedłużenie profesjonalnej pielęgnacji w warunkach domowych.

New Visage zawsze wychodzi naprzeciw Klienta i jego oczekiwań. Wybierając nas - masz pewność, że trafiasz w dobre ręce profesjonalistów, dla których Twoja 100% satysfakcja jest najważniejsza. Dowodem na wysoki poziom proponowanych usług jest zwycięstwo w plebiscycie Dziennika Zachodniego Laur Piękna 2016 w kategorii najlepszy salon fryzjerski w Tychach. Sprawdź nas. Dołącz do grona zadowolonych Klientów. W trosce o Twój komfort udostępniliśmy system rezerwacji online.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Internet (Wi-Fi)

  • Rezerwacja natychmiastowa