Przejdź do głównej zawartości

Salon Fryzjerski Natalia Woźniak

Witkowska 13 a, 62-200 Gniezno

Salon fryzjerski Natalii Woźniak położony jest w Gnieźnie przy ul. Witkowskiej 13a na pierwszym piętrze budynku. Jego założycielka to uznana stylistka fryzur, która może pochwalić się wieloma dyplomami i certyfikatami, będącymi potwierdzeniem jej kompetencji. To właśnie dzięki jej umiejętnościom i zaangażowaniu salon cieszy się dużą popularnością wśród Klientów. Panuje tu wyjątkowa atmosfera, a wnętrze zostało zaaranżowane w energetycznych kolorach, które wprawiają w dobry nastrój i zachęcają do dokonywania zmian.

Wśród usług świadczonych w salonie Natalii Woźniak znajduje się m.in. strzyżenie damskie i męskie, modelowanie, koloryzacja, pasemka, balejaże, ombre, sombre i upięcia. Specjalnością salonu jest zabieg diamentowej odbudowy New Hair, w którym wykorzystywane są innowacyjne preparaty z witaminami, kwasem hialuronowym, kawiorem oraz specjalnymi ekstraktami przeciwdziałającymi starzeniu się włosów. Klienci cenią również zabieg Plex, który skutecznie chroni strukturę włosów przed uszkodzeniami, wzmacniając wewnętrzną strukturę ich włókien. Warto wspomnieć, że co jakiś czas w salonie odbywają się szkolenia, podczas których Klienci mają możliwość zdobycia nowych umiejętności z zakresu farbowania i troski o włosy.

Co ważne, gnieźnieński salon Natalii Woźniak to miejsce przyjazne dla dzieci. Personel salonu robi wszystko, aby strzyżenie nie wiązało się ze stresem, tylko stało się dla najmłodszych ciekawą przygodą. Salon otwarty jest od poniedziałku do soboty. Zapraszamy.

Udogodnienia

  • Parking

  • Przyjazne dla dzieci

  • Program lojalnościowy

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa