SALON FRYZJERSKI MĘSKI

J. Korczaka 46, 56-120 Brzeg Dolny (Osiedle Fabryczne (plac targowy))

Salon Fryzjerski Męski znajduje się w Brzegu Dolnym przy ul. Korczaka 46. Jest to niezwykłe miejsce na mapie usług w tym mieście. Tomasz Urbanowicz stworzył salon fryzjerski, który sięga do dawnej tradycji, gdy panie i panowie mieli własnych fryzjerów. Przeznaczony wyłącznie dla panów, cieszy się zrozumiałą popularnością wśród tzw. brzydszej płci.

Powrót do tradycji nie oznacza jednak, że nie ma tu nowości. Każdy klient otrzyma tu pełen zakres usług fryzjerskich w nowoczesnym wydaniu, bo personel dba o ciągły rozwój zawodowy oraz świetnie się orientuje w najnowszej modzie fryzjerskiej. Strzyżenie może być np. klasyczne lub maszynką. Niektórzy z panów chętnie wybierają strzyżenie z wzorkami, a jest to wyższa szkoła jazdy fryzjerskiej. Oprócz doskonałego opanowania nożyczek, maszynki i brzytwy, konieczna jest spora dawka talentu plastycznego. W Salonie Fryzjerskim Męskim fryzjerzy to prawdziwi artyści włosów.

Oprócz strzyżenia salon poleca profesjonalne usługi barberskie. Brodacze mogą tu liczyć na pełen profesjonalizm. Wyjdą z salonu z brodą i wąsami nie tylko znakomicie przystrzyżonymi, ale też zadbanymi. Fachowcy podpowiedzą im, jak dbać o zarost przy codziennej pielęgnacji. Nawet najwięksi przeciwnicy zarostu z uznaniem patrzą na wypielęgnowane brody panów, którzy skorzystali z usług salonu Tomasza Urbanowicza.

Salon Fryzjerski Męski umożliwia panom na chwilę relaksu w znakomitych warunkach. Szczególnie ważne jest, że można się na wizytę umówić online. To oszczędza czas i nerwy oraz pozwala na precyzyjne zaplanowanie dnia.

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.