Salon fryzjerski Kamila

Młyńska 16, 87-500 Rypin

Marzysz o zadbanych i oszałamiająco pięknych włosach? Wybierz się do salonu fryzjerskiego Kamila i zdecyduj się na rewolucyjną metamorfozę. Zatrudnieni tu styliści naprawdę znają się na układaniu fryzur — wiedzą jak dostosować uczesanie do charakteru konkretnej osoby oraz kształtu jej twarzy, sprawiają, aby włosy układały się naturalnie i korzystają z kosmetyków, które pielęgnują ich delikatną strukturę. To właśnie dlatego ich praca jest tak bardzo ceniona przez klientów.

W ofercie salonu Kamila można znaleźć kompleksowe usługi fryzjerskie, a wśród nich m.in.: farbowanie, koloryzację na kole (z nałożeniem preparatów chroniących włosy), profesjonalną dekoloryzację, uczesania na specjalne okazje (m.in. śluby, wesela, chrzciny, komunie, bale, etc.), trwałą ondulację, zabiegi odżywiające oraz strzyżenie damskie i męskie. Każda wizyta rozpoczyna się od wnikliwej konsultacji z klientem, dotyczącej jego oczekiwań oraz profesjonalnej oceny stanu włosów.

Salon fryzjerski Kamila położony jest w Rypinie przy ul. Młyńskiej 16. To miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnym. Tuż przy budynku znajduje się parking, na którym można wygodnie parkować samochody na czas wizyty. Za zabiegi w salonie Kamila można płacić kartą, a stali klienci mogą korzystać z programu lojalnościowego. Osoby oczekujące na stylizację mogą skorzystać z WiFi. Zachęcamy do umawiania się na zabiegi za pomocą systemu do rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy na udane metamorfozy i wyjątkowe uczesania!

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.