Salon Fryzjerski Ginger

Ogrodowa 41, 34-400 Nowy Targ

Każda mała dziewczynka marzy, żeby zostać gwiazdą filmową. Zapraszamy do naszego salonu wszystkie kobiety, które chcą spełnić swoje dziecięce marzenia. Zadbamy, żebyś poczuła się u nas naprawdę wyjątkowo: jak prawdziwa gwiazda.

Czeka Cię rodzinna uroczystość? Wybierasz się na bal karnawałowy? A może przygotowujesz się do własnego ślubu? Niezależnie od okazji stworzymy upięcie, dzięki któremu zrobisz piorunujące wrażenie. Myślisz o zmianie swojego wyglądu, ale nie do końca wiesz, co byłoby dla Ciebie najkorzystniejsze? Doradzimy Ci jakie cięcie wybrać i jak pielęgnować włosy w warunkach domowych, aby efekt wow towarzyszył Ci każdego dnia. Twoje włosy sprawiają Ci problemy i nie dają się ujarzmić? W ofercie mamy zabiegi regeneracyjne i pielęgnacyjne firmy Olaplex, która jest pionierem na rynku profesjonalnych kosmetyków do włosów.

Dzięki współpracy z naszymi fryzjerami będziesz z przyjemnością spoglądała w swoje odbicie w lustrze. Koloryzację przeprowadzamy zgodnie z najnowszą wiedzą sztuki fryzjerskiej. Śledzimy trendy naszej branży i wprowadzamy w naszym salonie innowacyjne rozwiązania. Nieustannie szkolimy się i zmieniamy dla Ciebie.

Oddając się w ręce naszych specjalistów, masz więc pewność, że Twoja fryzura będzie dobrana idealnie do Twojego typu urody, a przy tym modna i wyróżniająca Cię w tłumie. W salonie możesz również skorzystać z usługi henny i depilacji brwi. Znajdziesz nas w Nowym Targu na ul. Ogrodowej 41.

Zespół

Employee default
Monika Domalik - Kuras
Employee default
Dorota Przybyś

Udogodnienia

  • Internet (Wi-Fi)
  • System komentarzy
  • Rezerwacja natychmiastowa
Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.