Salon Fryzjerski "eric Stipa" Ewa Kurczab - Opinie

Ul. Długa 21, 31-147 Kraków
5.0
3 opinie

Opinie

 • ZO
  5.0
  niezweryfikowany

  Salon Eric Stipa jest warty uwagi. Osobiście naprawdę często tutaj przychodzę bo mam krótką fryzurkę no i lubię gdy wyglądam świetnie. Zdecydowanie polecam! Atmosfera w tym salonie jest po prostu znakomita.

 • ZA
  5.0
  niezweryfikowany

  Osobiście jestem zadowolona z strzyżenia metodą Stipy. Pani Barbara, to b. dobra fryzjerska. Usługi wykonuje rzetelnie i potrafi fachowo doradzić w każdej kwestii dotyczącej włosów. Jestem zadowolona z salonu. Polecam!

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Bezapelacyjnie najlepszy salon fryzjerski w Krakowie! Podoba mi się to, że traktują każdego klienta indywidualnie i chętnie słuchają, to czego oczekuje od fryzjera, jaki wygląd chce osiągnąć.
  Osobiście zapisuję się za każdym razem do Pani Agnieszki. Wysoka kultura osobista, jej elokwencja, wiedza i umiejętności manualne, która posiada sprawiają, że bycie w jej rękach jest przyjemnością.

  Dużym atutem salonu jest wysoka jakość świadczonych usług oraz atrakcyjne cena.
  Jednak najważniejsze jest to, że widać efekt i następuje całkowita zmiana wizerunku.
  Pani Agnieszka wykonuje usługi skrupulatnie, jest sympatyczna, bardzo kontaktowa i chętnie doradza w ramach usług fryzjerskich.

  Podoba mi się indywidualne podejście do klienta oraz elastyczność cenowa.
  Wolę chodzić do sprawdzonego salonu fryzjerskiego, niżeli do salonów, które oferują usługi po niskich kosztach.

  Odkąd chodzę do Pani Agnieszki moje włosy stały się zdrowsze, lepiej się układają, są lśniące, no i prezentują się doskonale.
  Nie mam żadnych zastrzeżeń. Uważam, że salon zasługuje na najwyższą notę.
  Polecam!