Salon Fryzjerski Edyta Stachura

Wojska Polskiego 8, 32-660 Chełmek

Masz już dość monotonnej fryzury? Przygnębia Cię płaski, pozbawiony głębi kolor? Bezradnie rozkładasz ręce starając się codziennie ujarzmić niesforne kosmyki? Odczuwasz niemoc w walce o zdrowe i lśniące włosy? Powiedz stop beznadziei i nudzie na głowie. Natychmiast zmień fryzjera!

Sprawdź Hair Trend w Chełmku i poznaj zupełnie nowe oblicze sztuki fryzjerskiej. Mamy przyjemność należeć do prestiżowej grupy Salonów Expert L'Oréal Professionnel. Dzięki temu masz pewność najwyższej jakości usług, jakie Ci proponujemy i najlepszej obsługi. Przekonaj się ile może zmienić w Twoim życiu dobra komitywa z prawdziwym znawcą fachu. Zaufany stylista fryzur nada lepszy wymiar Twojemu wizerunkowi.

Nasz zespół składa się z ludzi z pasją i powołaniem. To absolutni profesjonaliści, dla których liczy się perfekcja wykonania i dopieszczenie detali. Spotkanie zawsze owocuje efektami, które wprawią Cię w dobry nastrój. Stworzyliśmy przyjazne miejsce, gdzie możesz poczuć się naprawdę swobodnie. Nasza relacja opiera się na całkowitym zaufaniu: nie ma dla nas większej wartości niż otrzymanie od Ciebie kredytu zaufania. Ciężko pracujemy, żeby zawsze sprostać Twoim wymaganiom. Liczymy się z Twoją opinią. Słuchamy z uwagą Twoich oczekiwań i szukamy rozwiązań stylizacyjnych i pielęgnacyjnych, które będą współgrały z Twoim trybem życia. Dobieramy stylizację, w jakiej będzie Ci do twarzy i podkreślamy Twoje najlepsze strony. Doradzamy jak sprawić, by każdego dnia fryzura wyglądała elegancko i gustownie. Zapraszamy.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.