Salon fryzjerski damsko-męski RENIA

Aleja Tysiąclecia 3, 43-603 Jaworzno (Osiedle-Stałe,Salon znajduje się przy Sanktuarium NMP)

Salon fryzjerski "Renia" to nowoczesny, wyposażony w wysokiej jakości sprzęty, klimatyzowany salon, w którym obsługujemy zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Działamy nieprzerwanie od 50 lat. Salon powstał w 1968 roku, w ciągu tak długiego czasu rozwinęliśmy skrzydła, zdobyliśmy niezbędną dla zaspokojenia każdego klienta wiedzę i umiejętności. Wciąż rozwijamy swoje zdolności, kierując naszych fryzjerów na coraz to nowsze kursy i szkolenia, które dają profesjonalny fach w ręku. Stawiamy na nieustanny rozwój, dlatego też nasi fryzjerzy to wykwalifikowani specjaliści, których umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i dyplomy.

Świadczymy usługi od wielu lat, doskonale wiemy, co jest ważne dla klienta i zawsze staramy się mu to zagwarantować. Dlatego zabiegi przeprowadzane w naszym salonie odbywają się w miłej i zarazem spokojnej atmosferze.

Jako profesjonaliści oferujemy zarówno strzyżenie, modelowanie, koloryzację, czy inne zabiegi modelujące oraz pielęgnujące. Chętnie obsługujemy również brodaczy, nasi barberzy zadbają o męski zarost, wypielęgnują, przystrzygą oraz podpowiedzą, jak prawidłowo dbać o niego w domu.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego salonu, który znajduje się przy ul. Tysiąclecia 3 w Jaworznie.

Istnieje również możliwość zarezerwowania wizyty w domu klienta!

Udogodnienia

  • Parking

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.