Salon Fryzjerski Beauty

Księżycowa 35, 81-577 Gdynia

Salon fryzjerski Beauty jest nowym miejscem na estetycznej mapie Gdyni. Ruszamy z impetem i zmieniamy na lepsze lokalny rynek fryzjerski. Na tle konkurencji wyróżnia nas ogrom pozytywnej energii, wyjątkowa pasja i poczucie misji. Chcemy zarażać optymizmem swoich Klientów, pomagać im odkrywać własny, niepowtarzalny styl oraz promować kolorowe ulice miasta, pełne ludzie świadomych siebie i zadowolonych z własnego wyglądu. Jesteśmy zdania, że nowa stylizacja włosów może przyczynić się do dużych zmian w życiu i dlatego wspieramy wszelkie zabawy wizerunkiem, doradzając najkorzystniejsze rozwiązania, indywidualnie dobrane do osobowości i cech fizycznych.

Oferujemy Wam pyszną kawę i atmosferę życzliwości, w której szybko zanurzycie się, pozwalając odpłynąć myślom i napotykanym codziennie wyzwaniom. Salon Beauty to gwarancja najwyższej jakości usług i satysfakcjonujących efektów. Prowadząca go Jagoda Gumna stawia sobie wysoko poprzeczkę i dokłada wszelkich starań, żeby wizyta w salonie przynosiła Wam realne korzyści oraz pełnię zadowolenia. Z myślą o specjalnych potrzebach Panów salon dysponuje wysokiej klasy kącikiem barberskim. Paniom zaś umożliwiamy skorzystanie na miejscu z usług kosmetycznych.

Spotkajmy się i spędźmy razem przyjemne chwile, które zaowocują Waszą własną przepiękną stylizacją.

Wszystkie usługi

5.0
22 opinie

Opinie

 • AG
  5.0
  Ombre

  Jak zwykle się nie zawiodłam. Piękny kolor i cięcie. Polecam

 • MA
  5.0
  Dermabrazja

  Po raz kolejny wracam zadowolona od pani Jagody - polecam :)

 • KA
  5.0
  Farbowanie odrostu

  Było cudownie, masaż głowy, doradztwo , i efekt mam na głowie. Za każdym razem wychodzę zadowolona.

 • MA
  5.0
  Strzyżenie damskie włosy długie bez modelowania

  Wizyta jak najbardziej udana mimo że raczej unikam fryzjerów.. :) pani Jagoda podołała moim niesfornym lokom, wyszłam zadowolona i na pewno tam wrócę, polecam!

 • OL
  5.0
  Strzyżenie damskie włosy długie bez modelowania

  Kolejna wizyta w tym salonie i kolejny raz wyszlam bardzo zadowolona. Pani Jagoda zawsze w profesjonalny sposób zadbała o moje włosy jak również wytłumaczyła jak dbać o włosy. Z pewnością tam wrócę!

Zespół

Employee default
Jagoda Gumna

Udogodnienia

 • Parking

 • Dostępne dla niepełnosprawnych

 • Przyjazne dla dzieci

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.