Salon Fryzjerski ~Anna~ Anna Dzik - Opinie

Ul. Bolesława Prusa 35/5, 05-800 Pruszków
3.5
8 opinii

Opinie

 • BS
  1.0
  niezweryfikowany

  Tragedia!!! Szefowa jak i jej pracownica dra się na swoje praktykantki. Tak samo ta pracownica nie ma pojęcia o farbowanie i przy wazeniu farby na wadze karze liczyć praktykantkom jakby sama nie umiała . Śmiech na sali

 • ZA
  2.0
  niezweryfikowany

  Ten salon to istny PRL! Fryzjerki zatrzymały się 20 lat temu na wszystkim dosłownie. Mam zniszczone włosy! Atmosfera odstrasza, strach się odezwać. Moja fryzura z tego salonu to jakaś pomyłka, właściwe to miejsce to pomyłka! Nie dziwię się już, kiedy przechodzę nie widać żywej duszy.

 • KR
  4.0
  niezweryfikowany

  Super strzyże .szybko i ładnie. i cena rewelacyjna. polecam wszystkim facetom

 • ..
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem klientką p. Ani od 20 lat – ciągle tak samo zadowolona. Niedawno do klientów dołączyło również moje dziecko. Gorąco polecam!

 • ..
  5.0
  niezweryfikowany

  Doskonała, fachowa obsługa. Panie fryzjerki zawsze pomogą dobrać fryzurę najlepszą dla Ciebie (taką, z którą wiadomo jak sobie poradzić w domu). Świetny kontakt z małymi dziećmi (Pani fryzjerka dała sobie radę z moim 3 latkiem, który nigdy nie lubił obcinania włosów). Szczerze polecam!

 • CZ
  5.0
  niezweryfikowany

  bardzo miła obsługa, pani fryzjerka zawsze uśmiechnięta ma bardzo dobry kontakt z klientem (ostrzygła i uczesała moją 2,5 letnią córkę która jest nieufna do obcych) fajny salon, dobre ceny i pełna satysfakcja. polecam ten salon z uwagi na krótki czas oczekiwania i fajną atmosferę:)

 • KL
  1.0
  niezweryfikowany

  Jedna z fryzjerek ma bardzo nie miły wyraz twarzy i jest nie miła druga zaś starsza (właścicielka) nie potrafi zrozumiec klienta ... Chciałam podciać u niej koncówki 1-2 cm a obcieła mi 5-6 cm .. Ogolnie salonu nie polecam ... ceny z kosmosu ... Ale przede wszystkim bardzo nie miła atmosfera ...

 • ST
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo miła i fachowa obsługa. Pani fryzjerka potrafi dobrze dobrać kolory. Miło i sympatycznie. Polecam z całego serca. :)