Salon Fryzjerski Anna

Lubelska 16, 21-100 Lubartów

Salon fryzjerski Anna w Lubartowie to nowoczesny salon, świadczący szeroki zakres usług z dziedziny fryzjerstwa. Każdy klient może liczyć tutaj na kompleksową obsługę, odmieniającą jego wizerunek. Zapraszamy do naszego salonu przy ulicy Lubelskiej 16 w Lubartowie.

Bez względu na to czy chcemy jedynie odświeżyć fryzurę czy oczekujemy raczej zupełnej metamorfozy specjaliści salonu Anna służą swoją fachową wiedzą i umiejętnościami fryzjerskimi. Naszymi klientami są zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Doskonale wiemy co zrobić, by nawet Państwa pociechy czuły się u nas swobodnie. Zapraszamy rodziców z dziećmi, które nie lubią odwiedzać fryzjera. Po wizycie u nas z pewnością Wasze dziecko z uśmiechem zapisze się na kolejną wizytę.

Wysoki standard usług, stosowanie najlepszych kosmetyków i pasja do fryzjerstwa połączona z atrakcyjnymi cenami to cechy rozpoznawcze Salonu Anna. Oferujemy najnowsze zabiegi fryzjerskie, takie jak sauna na włosy, zabieg z użyciem Olaplexu czy prostowanie kreatynowe. Nasi specjaliści postarają się spełnić wymagania i marzenia nawet najbardziej wymagających klientów!

Zespół

Employee default
Anna Dzięcioł
Employee default
Emilia Grabowska
Employee default
Anna Kowalczyk-Daszczyk

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych
  • Przyjazne dla dzieci
  • Internet (Wi-Fi)
  • Rezerwacja natychmiastowa
Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.