Salon Fryzjerski Ania Piekorz

warszawska 368, 43-155 Bieruń

Bieruń Nowy – dzielnica niewielkiej, kameralnej miejscowości Bieruń. W tym właśnie miasteczku swój salon fryzjerski otworzyła Ania Piekorz – fryzjerska z wieloletnim doświadczeniem, która wyczaruje najpiękniejsze fryzury dla mieszkanek Bierunia.

Salon Fryzjerski Anna Piekorz mieści się przy ulicy Warszawskiej 368. Jest to jedna z głównych ulic w tej miejscowości, więc dojazd do salonu jest bezproblemowy.

W salonie fryzjerskim panuje mila i profesjonalna atmosfera, która pozwala rozluźnić się w trakcie oczekiwania na zabieg. Fryzjerzy profesjonalnie podchodzą do każdego Klienta, indywidualne konsultacje pozwalają na dobranie fryzury, która będzie podkreślała urodę – koloryt cery, włosów, ale i kształt twarzy, a nawet charakter.

Każdy Klient może zdecydować się na skorzystanie z takich usług jak: strzyżenie damskie, strzyżenie męskie, modelowanie, koloryzacja i wiele innych. Dzięki wykorzystaniu profesjonalnych kosmetyków do włosów efekty pracy stylistów utrzymują się przez długi czas, a włosy nie tylko pięknie wyglądają, ale i są zadbane oraz odpowiednio odżywione. To sprawia, że zyskują blask i ładnie się układają.

Na wizytę w salonie można umówić się w wybranym przez siebie terminie, korzystając z przejrzystego i intuicyjnego systemu rezerwacji online.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.