Salon fryzjerski Agnes

Targowa 23, 25-520 Kielce (Obok hotelu ibis)

Salon fryzjerski Agnes powstał z umiłowania piękna i ludzi oraz z naturalnej potrzeby samorealizacji. Wasze piękne, zdrowe i lśniące włosy to nasz nadrzędny cel, a Wasze zadowolenie jest naszą wizytówką. W przyjaznym i komfortowym wnętrzu salonu przekonacie się jak mocno estetyczny wygląd wpływa na pewność siebie i jak łatwo można o niego zadbać. Dla Was jesteśmy kreatywni i śledzimy na bieżąco trendy branży fryzjerskiej. Oferujemy Wam tylko najlepsze usługi z użyciem najlepszych, dostępnych na rynku produktów specjalistycznych.

Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i pomysły. Pomagamy dobierać fryzurę do Waszych indywidualnych cech fizycznych i psychicznych. Służymy poradą jak kontynuować właściwą pielęgnację włosów w warunkach domowych. Przeprowadzamy kompleksowe zabiegi regeneracyjne, dla których gwarantujemy pełnię skuteczności. Nasze koloryzacje są w pełni bezpieczne, a ich efekt spełni Wasze oczekiwania. Dla Panów przygotowaliśmy pakiet usług wybranych specjalnie dla nich. Zapraszamy również na strzyżenie dzieci: nasz zespół potrafi przekonać do obcięcia włosów nawet największych małych malkontentów.

Do Waszej dyspozycji oddajemy parking i bezprzewodowy internet. Akceptujemy karty płatnicze. Chcąc zapewnić Wam jeszcze większą wygodę uruchomiliśmy system rezerwacji online.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.