Przejdź do głównej zawartości

Salon Dog Chic

Modra 36, 71-220 Szczecin (Wejście z tyłu budynku (obok myjni samochodowej). Dojazd autobusem 74 i 105 przystanek Wronia.)

Wpisałeś w wyszukiwarkę: Psi fryzjer Szczecin, Groomer Szczecin, Fryzjer dla psa Szczecin?

Dobrze trafiłeś, sprawdź dlaczego warto oddać psiaka w nasze ręce!

Państwa pupilem zajmie się świetnie wyszkolony fryzjer dla psów. Pracujemy spokojnie i cierpliwie, aby wizyta w naszym SPA DLA PSA była dla zwierzaków przyjemnością

Od innych salonów dla psów odróznia nas staranność prac i umiejętny dobór stylizacji do budowy modela. Każdy nasz Groomer to prawdziwy talent. To sprawia, że nasi czworonożni Klienci wychodzą od nas z podniesionym ogonkiem i wyglądają tak pięknie, że wzbudzają zachwyt przechodniów. Grooming, to dla nas także sztuka. Wysokie kwalifikacje zawodowe potwierdzają lokaty zdobywane na konkursach. Jestem najbardziej utytułowanym i wszechstronnym groomerem w Szczecinie.

Klienci psów wystawowych proszeni są o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminarza na sezon wystawowy.

Nie pracujemy z psami agresywnymi, podane ceny i czas usług mogą się zmienić w przypadku psów skołtunionych lub niewspółpracujących. W przypadku zatajenia informacji o agresji psa, wizyta zostaje przerwana - w takim wypadku właściciel pokrywa koszt całej wizyty.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Zwierzęta dozwolone

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa