Przejdź do głównej zawartości

Salon Cosmo Medica

Żytnia 18/lokal G, 01-014 Warszawa

Cosmo Medica to klinika medycyny estetycznej, dermatologii i kosmetologii. Naszą specjalizacją jest dermatologia estetyczna i lecznicza, medycyna estetyczna i profesjonalna kosmetologia. Zabiegi na twarz i ciało to nasza pasja i profesja, którą zajmujemy się już przeszło 10 lat. Połączenie specjalizacji, wiedzy i doświadczenia naszych lekarzy i kosmetologów pozwala zarówno leczyć jak i przeciwdziałać procesom starzenia się.

W naszej klinice wykorzystujemy najwyższej jakości preparaty, sprawdzone kuracje i terapie lecznicze oraz nowoczesny sprzęt dermatologiczno-estetyczny do zabiegów na twarz i ciało.

Do piękna i estetyki podchodzimy w sposób bardzo indywidualny, zachowując najwyższe standardy pracy z pacjentem dbając o skuteczność zabiegów i zachowując bezpieczeństwo. Wszystkie zabiegi poprzedzone są konsultacją podczas której zostaje dobrany indywidualny plan zabiegowy dla pacjenta. Dzięki połączeniu wysokiej skuteczności zabiegów z bezpieczeństwem ich stosowania nasza Klinika zaproponuje Ci indywidualne rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości.