Salon Cameleon

ul Tatrzańska 42/44 (I piętro), 93-219 Łódź

Salon Cameleon znajduje się przy ul Tatrzańska 42/44 (I piętro) w Łodzi. Doskonale wiemy, że naszym zadaniem jest podkreślenie naturalnego piękna i pomoc w wydobyciu wszystkich atutów danej osoby. Stale poszerzamy ilość naszych usług i dzięki temu zdobywamy nowe doświadczenia. W naszej ofercie można znaleźć makijaż, pielęgnacja skóry, a także mikrodermabrazja, ścieranie naskórka. Pracujemy na bardzo dobrych urządzeniach i kosmetykach. Serdecznie zapraszamy!

2.8
5 opinii

Opinie

 • RI
  1.0
  niezweryfikowany

  Nie polecam salonu Cameleon ul tatrzańska 42/44 !!! jakość makijażu permanentnego fatalna i nie jest to tylko moja ocena - załamanej klientki ale również kilku innych linergistek, które widziały i dokonywały poprawki źle wykonanego makijażu. nie polecam absolutnie. ponieważ w tak fatalnie wykonanym makijażu spędzicie drogie pani kilka lat. słyszałam o tym salonie dobre opinie, natomiast było to kilka lat temu kiedy właścicielki stawiały na jakość, od dłuższego niestety ważna jest ilość i zarobione pieniądze... natomiast wygląd klientki, symetria, jakość używanego tuszu, jego stan przydatnosci - a są to duże opakowania ( w innych salonach jedynie jednorazówki) pozstawiają wiele do zyczenia. Zastanowcie się zatem drogie pani dwa razy zanim popełnicie tak poważny błąd i wybierzecie ten salon, a później będziecie na codzien oglądać się w lustrze, a w dodatku Wasz portfel również będzie uszczuplony czyms, co wcale nie przypomina makijażu na lata, a jedynie oszpeci Wasze buzie. Poza tym zero uprzejmości pseudo "gwiazd" wykonujących makijaże. Chciałabym także zaznaczyć, ze taki makijaż wykonywany jest najczęściej przez obie siostry, w dniu zabiegu na miejscu okazuje się, ze ta która wykonywala go po raz pierwszy akurat ma teraz inną ważniejszą klientkę-bo swoją znajomą, a poprawkę makijażu będzie wykonywala druga! czy to nie jest obłęd - przeciez kazda z nich ma inną rękę i inaczej robi makijaż, wiec jak może za każdym razem robic go inna osoba? stąd wynika później wiele problemów jakościowych. ABSOLUTNIE NIE POLECAM TEGO MIEJSCA I SWIADCZONYCH USLUG !

 • MO
  5.0
  niezweryfikowany

  Fryzjer - Pani Aneta
  Trafiłam tu z polecenia mojej przyjaciółki, która od kilku lat korzysta z usług tego salonu. Powiem szczerze - jestem zadowolona. Po pierwsze: wreszcie włosy układają się po myciu idealnie - co oznacza, że było bardzo dobre cięcie, po drugie kolor - świetnie dobrany, a po trzecie - cena za usługę była adekwatna do wykonanej pracy.
  Mam nadzieję, że nadal będą trzymać taki poziom - już poleciłam ten salon kolejnej koleżance.
  Pozdrawiam i dziękuję

 • GO
  3.0
  niezweryfikowany

  W ofercie podano że mają twardy wosk do skóry wrażliwej,a nie mieli. Podano na stronie że po woskowaniu smarują preperatem opóźniającym odrost włosa,nic takiego nie miało miejsca.Kosmetyczka niedokładna zostały mi włoski pod wąsikiem i musiałam iśc do poprawki gdzie indziej. Zdecydowanie nie polecam

 • AS
  2.0
  niezweryfikowany

  Fryzjerka [wymoderowano] niekompetena. Niedokładnie splukala włosy a już nakładala odżywkę. Cięcie bez pomysłu i zero umiejętności w przycięciu grzywki. Miała być pod skosem na link brwi a najkrótszy koniec wyszedł pani centymetr nad łukiem brwiowym. Prosiłam bez modelowania jednakże pani modelowala szczotka bez żadnych kosmetyków na zbyt mocnym grzaniu. Zwiększając tym samym koszt usługi. [wymoderowano]. Włosy wyglądały lepiej przed niż po. Jedyne pocieszenie że włosy odrosna [wymoderowano]

 • DO
  3.0
  niezweryfikowany

  To miało być zwyczajne podcięcie końcówek. Pani fryzjerka widząc moje długie włosy, po umyciu nie nałożyła odżywki czego skutki były katastrofalnie bo nie mogła ich rozczesać. Złapała wszystkie włosy i zaczęła szarpać je grzebieniem jakby wyczesywała dywan. Cięcie niestaranne, nie widać efektu. Włosy wyglądały lepiej przed niż po wizycie. Przeczesując włosy pacami znalazłam kilka kołtunów, włosy były bardzo naelektryzowane, wcale nie chciały się układać. Porażka. Absolutnie nie polecam.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.