Salon Brilliance - Opinie

al.Bielska 96c, 43-100 Tychy
4.2
6 opinii

Opinie

 • MA
  2.0
  niezweryfikowany

  Witam,

  Nie polecam nikomu. Przez ponad 9 miesięcy korzystałam z usługi sztucznych rzęs (metodą 1:1), na uzupełnianie chodziłam co miesiąc. Za każdym razem pytałam szefowej (bo to ona mi robiła), czy jeszcze mam swoje rzęsy i czy jest wszystko o.k. Zapewniała mnie, że tak. Hmmm Aż pewnej nocy wypadły mi wszystkie rzęsy, sztuczne i resztki moich. Przez kilka dobrych miesięcy czekałam, aż odrosną moje rzęsy. Niestety już nie są takie jak przed zabiegiem.
  Dodam, że punktualność pozostawia wiele do życzenia, a raz podczas usługi szefowa wyszła na 15 minut, bo przyszła do niej księgowa, także nie polecam.

 • DO
  5.0
  niezweryfikowany

  Bylam w salonie ponad 2 lata temu na zabiegu IPL, efekt rewelacyjny! Co do ceny musze dac wielki plus; po pierwszej wizycie u pani kosmetyczka/czy tez doktor (nie wiem, nie chce umniejszac tytulu) poddala mnie zabiegowi zamknieciu tylko kilku naczynek, aby po 3 tyg spr czy otrzymany rezultat sie utrzymuje. Jak sama pani obslugujaca stwierdzila jest to dla dobra klienta, bo lepiej wydac tylko 50zl i zaprzestac dalszemu leczeniu jak robic cala twarz i wydac 200/300 bez pozniejszego efektu. Kochane po 2.5 roku chce wrocic do zabiegu.. bo czesc z tych naczynek wraca .Jestem w angli gdzie na patch test/test spr reakcje skory wydalam okolo 200zl, a sam zabieg 1 wizyta to koszt 750zl. W czerwcu jestem na wakacjach i nieomieszkam spr co salon Brilance oferuje by poprawic kondycje mojej cery.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem po serii 4ech zabiegów laserem diodowym na pachy i mogę polecić:) Właściwie mogła bym już przerwać kuracje ale mam jeszcze przyjść dla utrwalenia efektów. Pozdrowienia dla Pani Izy

 • BA
  5.0
  niezweryfikowany

  Miłe dziewczyny i co najważniejsze .. nie ma ściemy.

 • EW
  4.0
  niezweryfikowany

  Korzystałam u nich z trwałej depilacji bikini i pach. Większość włosków usunął laser IPL, resztę potraktowali urządzeniem apilus. Zabieg nie należy do przyjemnych ale spokojnie do zniesienia;)

 • JO
  4.0
  niezweryfikowany

  kolejny salon,odwalony ale nastawiony tylko na kasę, te lasery to ściema, fajnie to się opisuje , efekt marny, nie polecam