Salon Bellita

Adama Branickiego 12, 02-972 Warszawa

Czas na powiew dobrego humoru i pozytywnych, pięknych zmian. Mistrzowska sztuka fryzjerstwa i kosmetologii skłoniła nas do założenia salonu Bellita. Rozumiemy indywidualność potrzeb naszych klientów i chęć dbania o najdrobniejsze szczegóły. W przyjemnej atmosferze, tworzonej przez zaangażowany w pracę zespół profesjonalistów, każdy klient będzie mógł skupić się na chwili relaksu z gwarancją najwyższej jakości usług fryzjerskich, kosmetycznych i upiększających, a także manicure i pedicure.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasz salon powinien być przyjazny również dzieciom. Dołożyliśmy starań, by we wnętrzu znalazła się także przestrzeń do rozwijającej kreatywność aktywności, przy użyciu tylko i wyłącznie bezpiecznych zabawek. Przykładamy wagę do atmosfery salonu Bellita, dlatego gwarantujemy dobrze spędzony z nami czas.

W naszej pracy posługujemy się tylko profesjonalnymi kosmetykami, najlepszych międzynarodowych firm, takich jak: Kevin Murphy, Authentic Beauty Concept, Maria Nila, Alterna, Eleven Australia, Olaplex, Gehwol, Jean d Arcel, OPI, Purles, Revitalash, rollery jadeitowe marki Botano. Wszystkie produkty dostępne są dla naszych klientów zarówno w salonie, jak i w naszym sklepie internetowym: sklep.bellita.waw.pl.

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz profesjonalnych usług, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Z przyjemnością zadbamy o włosy, skórę, paznokcie i duszę każdego z Państwa. Serdecznie zapraszamy do naszego salonu przy ulicy Adama Branickiego 12 w Warszawie, sześć dni w tygodniu od godziny 9 rano. Z łatwością można dotrzeć do nas również komunikacją miejską – najbliższy przystanek Branickiego i Branickiego 02.

Pozdrawiamy i czekamy na Państwa!

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.